
od 11.09.2025
Retrospekcja WAMA KRÓTKIMETRAŻ
OPIS
Kup BiletyFormuła i tematyka WAMA Film Festival jest bardzo szeroka, nie ma jakiegokolwiek ograniczenia geograficznego oraz nie faworyzuje żadnej grupy pod względem przynależności narodowej, społecznej, politycznej, religijnej lub innej. Promujemy regionalizm, euroregiony, ideologię „glokalizmu”. Zapraszamy do dyskusji na temat emigracji, małych ojczyzn, wyrównywania szans, problemów mniejszości etnicznych, turystyki kulturalnej, aktywizacji społecznej. W programie Festiwalu znajdują się filmy związane z najważniejszymi problemami współczesnego świata.
Organizatorzy WAMA Film Festival
RETROSPEKCJE to cykl pokazów złożonych zarówno z filmów prezentowanych podczas Konkursu Głównego jak i Konkursu Filmów Krótkich, które odbyły się w ramach ostatniej edycji WAMA Film Festival.
Konsekwentnie wzmacniamy rangę Konkursu Filmów Krótkich, bo i znaczenie rynkowe krótkich metraży jest coraz większe. To pełnokrwiste historie, a obok świetnych produkcji szkolnych mamy próby twórców już bardzo doświadczonych. Ten konkurs to również doskonały prognostyk przyszłości polskiego kina.
Organizatorzy WAMA Film Festival
CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ
Retrospekcja WAMA KRÓTKIMETRAŻ
Brak wydarzeń
Brak wydarzeń
Recenzje i opinie: Retrospekcja WAMA KRÓTKIMETRAŻ
Brak recenzji