Robaczki z zaginionej dżungli | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

film

Robaczki z zaginionej dżungli

film

Robaczki z zaginionej dżungli

Robaczki z zaginionej dżungli - Bilety do kina

Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby was rozbawić. Robaczki z Zaginionej Doliny powracają w kontynuacji kinowego hitu, który odniósł niebywały sukces i zdobył popularność w ponad 80 państwach świata. Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach! Po epickiej bitwie w Dolinie Mrówek mali bohaterowie są gotowi na nowe wyzwania – jeszcze bardziej egzotyczne, zabawne i nieprzewidywalne. Przygotujcie się na makro ubaw w pełnym cudów mikrokosmosie robaczków.

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

„Robaczki z Zaginionej Dżungli” to najnowsza kinowa ekranizacja serialu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. W samej tylko Francji pierwszy sezon serii rozszedł się w nakładzie blisko pół miliona płyt DVD, a łączna ilość odsłon pojedynczych epizodów w serwisie Youtube przekroczyła już 0,25 miliarda odsłon! „Robaczki z Zaginionej Dżungli" to zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii – Thomasa Szabo i Hélène Giraud, urzeka pięknem, zaskakuje akcją oraz ogromną dawką humoru, które sprawiają, że przygody robaczków kochają widzowie w dosłownie każdym wieku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bajka bez słów. Cały film z udziałem dźwięków wydawanych przez owady i robaczki. Dla mnie ciężki i nudny. Dla syna osmiolatka też. Przez piętnaście minut oglądał później do końca się kręcił i pytał kiedy się skończy. Trochę można się pośmiać z różnych scen.
Mało interesująca bajka
Polecam Rozwija wyobraźnie dzieci. Bajka o uczuciach, miłości, przywiązaniu. Dzieci bardzo zadowolone!
Wszystko bardzkiej dobrze zorganizowane a co najważniejsze córka bardzo zadowolona z filmu.
Bajka bez narracji. Ciężko było dzieciom wysiedzieć. Opinia dzieci..... raczej negatywna.
Sala odnowiona, fotele wygodne, odbiór znakomity, bilety w przystępnej cenie, tylko za zimno.
Samo zamówienie biletów na dobrym poziomie. Ale gdy zamawiam bilet ulgowy dla 8-latka za 16 zł dochodzi 2 zł prowizji i 0,55 gr jakiś kosztów. Bilet więc ulgowy kosztuje prawie tyle samo co normalny. Kary godne i woła o pomstę do nieba. Lepiej kupować w kinie a nie przez internet.
Świetny film animowany. Byliśmy w składzie z 7mio i niespełna 3latkiem. Obaj uśmiali się po pachy. Nie ma scen mówionych, bohaterowie posługują się własnymi dźwiękami i gestami, mimo to nie ma problemu że zrozumieniem.

Polecane