film

RunCamino - pokaz filmu i spotkanie z twórcami

film

RunCamino - pokaz filmu i spotkanie z twórcami

RunCamino - pokaz filmu i spotkanie z twórcami - Bilety do kina

RunCamino - pokaz filmu i spotkanie z twórcami | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na pierwszy w Rybniku pokaz filmu "RunCamino".

Po projekcji spotkanie z twórcami filmu - reżyserem Adrianem Dmochem i jego bohaterem - maratończykiem Robertem Celińskim.

Strona FB filmu: https://www.facebook.com/RunCamino/

Prawdopodobnie pierwszy w historii film o przebiegnięciu Camino del Norte, najstarszej drogi pielgrzymkowej Europy, 835 km z San Sebastian do Santiago de Compostela.

Robert Celiński – najlepszy obcokrajowiec w historii Everest Maratonu, tym razem z Himalajów schodzi prawie na poziom morza i mierzy się z górami oraz z kapryśną pogodą Północnej Hiszpanii, gdzie biegnąc pokonuje ponad tysiącletni szlak św. Jakuba. Czy wiara pomaga mu w tym ciężkim wyzwaniu i czy ciężka droga niesie jakieś duchowe oczyszczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny pokaz! Autorzy filmu (tak jak było obiecane) mieli kontakt z publicznością, odpowiadali na pytania. Sam film - cudowny, prawdziwy - żywe Camino bez koloryzowania! Każdy Caminowicz musi zobaczyć.
Film, który zainteresuje miłośników biegania, szczególnie ultra. Spotkanie z bardzo sympatycznym reżyserem filmu oraz bohaterem, którzy cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania widzów.

Polecane