Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Cykl ALE KINO - "Nigdy cię tu nie było"

film

Cykl ALE KINO - "Nigdy cię tu nie było"

Cykl ALE KINO - "Nigdy cię tu nie było" - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

12.04.2023, godz. 18, Sala kinowa KiTKA

"Nigdy cię tu nie było", reż. Lynne Ramsay

Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza rola męska (Joaquin Phoenix) oraz Najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) MFF w Cannes 2017.

Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na „Taksówkarza” film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay („Musimy porozmawiać o Kevinie”). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa („Ona”, „Wada ukryta”, „Mistrz”). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead.

„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) zmroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

(źródło: www.gutekfilm.pl)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Cykl ALE KINO - "Nigdy cię tu nie było"


Jak działają recenzje?
Wyjątkowo mroczny i męczący film. Dla mnie nieporozumienie. A kocham kino.... Tylko trochę normalniejsze. A Phoenix normalny był tylko w Gladiatorze, chociaż grał po***a. Ale chociaż zgodnie z historią, Commodus był po****m...😎
[email protected] 13.04.2023 21:59

Polecane z kategorii film