film

Sekretne Życie Zwierzaków Domowych

film

Sekretne Życie Zwierzaków Domowych

Sekretne Życie Zwierzaków Domowych - Bilety do kina

Sekretne Życie Zwierzaków Domowych | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

(ang. The Secret Life of Pets) – i film animowany z 2016 roku w reżyserii Chrisa Renauda i Yarrow Cheney. Wyprodukowany przez Universal Pictures.

W Nowym Jorku w pewnym wieżowcu prawdziwe życie zwierząt zaczyna się, gdy dwunożni opiekunowie czworonogów opuszczają ranem mieszkania.Tymczasem zwierzęta składają sobie wizyty,opowiadają o swoich opiekunach i oglądają telewizję. Jednym z tych zwierząt jest Jack Russell Terrier, który ma na imię Max. Bardzo kocha swoją opiekunkę Katie. Ale sytuacja nieco się komplikuje,kiedy Katie przyprowadza nowego lokatora - wielkiego kudłatego psa Duke'a. Psy nie lubią się od pierwszego wejrzenia, ale gdy przypadkiem znajdą się w samym centrum niebezpiecznego miasta będą musiały nauczyć się współpracować, by jakoś przetrwać i wrócić do domu. A czyha na nich uroczy, ale niebezpieczny i przebiegły królik Tuptuś, któremu para tych psiaków mocno się naraziła.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Film niby dla dzieci bez o. wiekowego a często powtarzany jest motyw zabijania ludzi. Ogólnie ocena dostateczna.
Świetne dla całej rodziny ;)
Całkiem spoko. Ubawiłem się ja, moja żona i moje 4 i półletnie dziecko. O to chodziło, więc polecam :)
Film super! Ubaw po pachy dla dorosłego bo moja 6 letnia córka momentami trochę się bała. Dobrze, że mam dzieci bo dziwnie by to wyglądało jak bym poszła sama.
Film super!
dorotak 03.10.2016 11:37
Kino Mazowszejest bardzo fajne. Problem jednak jest u innych uczestników seansu, którzy, z powody braku elementarnego wychowania, zachowują się bardzo źle. Jedzą, szeleszczą, gadają, jakby siedzieli w domu na kanapie przed telewizorem.
Wojciech S 01.10.2016 11:38

Polecane