film

Sekretny świat kotów

film

Sekretny świat kotów

Sekretny świat kotów - Bilety do kina

Sekretny świat kotów - Kazimierza Wielka | Kupuj Bilety Online

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie - Miaukocji, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to Miaukocja… to się dopiero okaże.

[opis dystrybutora kino]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kazimierza Wielka

Brak wydarzeń w: Kazimierza Wielka

Recenzje

Film w porządku :) dziecko zadowolone :)
Dzieciom bardzo się podobał.
Bajka niestety słaba, udziwniona bardzo...a kino Łochów bardzo polecam, miło i przyjemnie☺
Urszula 09.02.2019 14:48
Moje Córki były zadowolone
Film mojej corce sie podobal
Z Wami w CKiS w Sępólnie zawsze jest super.
Dziwna fabuła, trochę przekombinowane
Mandzinsan 23.01.2019 10:01
Dowcipny i wesoły film dla dzieci mniejszych i większych.
Nie będę skupial się na bajce bo była naprawdę fajna. Problem to hałas w trakcie seansu. Dla dorosłego jest już za głośno a dla dzieci to już męka. Specjalnie pytałem po seansie innych rodziców i dzieci i większość zniechęcił okropny hałas.
Córce się podobało.
Obsługa i wstęp bezproblemowy. Warto korzystać z takich usług, szkoda że sama bajka nie była zbyt ciekawa, ale dziecku się podobała a to najwazniejsze.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Goraco polecam i na pewno skorzystam ponownie.