film

Sicario 2: Soldado

film

Sicario 2: Soldado

Sicario 2: Soldado - Bilety do kina

Sicario 2: Soldado | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Sequel „SICARIO” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016.

Tym razem fabuła skupi się na najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro.

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać. Alejdnaro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

tzn co do kina, żadnych zastrzeżeń. polecam zwłaszcza nachosy z salsą ;) Obłędne. Niestety film mnie nieco rozczarował. Po fenomenalnej pierwszej części to było nieco nudne. Jakby na siłę. Poprawna sensacja i nic więcej.

Polecane