Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

film

Skinamarink

film

Skinamarink

Skinamarink - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Dwójka dzieci budzi się nocą i odkrywa, że z domu zniknął ich ojciec, a także wszystkie drzwi i okna.
SKINAMARINK to awangardowy film grozy, który stał się viralem w mediach społecznościowych po premierze na światowych festiwalach horroru. Widzowie określają go mianem „najbardziej przerażającego filmu ostatnich lat”, „portalu do koszmarów dzieciństwa” i „filmu przeklętego”. Krytycy piszą, że taki film pojawia się „raz na pokolenie” i opisują SKINAMARINK jako „Paranormal Activity” wyreżyserowane przez Davida Lyncha.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tár

Tár

(5)

najbliższe wydarzenie
01.04.2023 14:30

bilety od 22.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Skinamarink

W sumie to film nie za bardzo mi się podobał, ale z drugiej strony był bardzo niepokojący i w sumie to bardzo się bałem, więc w zasadzie spełnił swoją funkcję.
Mateusz 13.02.2023 22:59
A, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w horrorze najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy byli niewidoczni w filmie, kiedy siebie nie straszylem, kiedy byłem z kimś, i co ciekawe, to właśnie przypadkowe kadry wpływają na nasz strach. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie straszne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam bać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję sali kinowej! Dziękuję tłumowi: horror to kakofonia, horror to bieg przez rozżarzone węgle! Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz ten strach? A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie śmierci. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład przepisuje polisy, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – oddam się pracy społecznej i będę, ot, choćby, sadzić... doć— m-marchew... Samo kino ma niezwykły klimat, wspaniałe miejsce.
David 13.02.2023 09:45

Polecane z kategorii film

Tár

Tár

(5)

najbliższe wydarzenie
26.03.2023 15:00

bilety od 16.00 PLN

KUP BILET