film

Small World

film

Small World

Small World - Bilety do kina

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki (Marietta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co stanie się, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Small World

Wszystko super prócz głośnej muzyki dochodzącej z sali obok. Skupialiśmy się, żeby słyszeć film a nie muzyke.
Paulina 03.10.2021 08:26
Mocny i potrzebny temat! Piotr Adamczyk - brawo!
Bardzo miłe i kameralne kino, wszystko super, polecamy!:)
Justyna 24.09.2021 11:01
Kino w Łochowie - moje ulubione! Film Small Word naprawdę dobry. Cały seans w napięciu. Gra aktorska Adamczyka jak zawsze świetna ale Wieniawa też bardzo autentyczna, pozytywne zaskoczenie.
annagol6 20.09.2021 14:10
Byłam mile zaskoczona, że film był taki dobry. Pełen akcji, ścisły konkretny wątek, dużo emocji.. Polecam
Film mocny, polecam
Nnn 20.09.2021 08:46
Film świetny, pokazujący skalę problemu pedofilii i handlu dziećmi. Rola Adamczyka genialna.
Oliwia 19.09.2021 08:41
Kino po remoncie w zupełności wystarcza, aby obejrzeć każdy film za niewielkie pieniądze. Świetny dźwięk, dobra jakość obrazu. Spokojnie i bez tłumów. Polecam.
Witam ,film b.mi się podobał ,lubię filmy Vegi, wątek dość interesujący, który jest przestrogą dla rodziców
świetny film
Polecam
PRZEMYSŁAW 13.09.2021 10:07
Spodziewałam się czegoś lepszego…rozczarowałam się
Mocne kino, poruszające bardzo ważny temat. Pokazane jest całe spektrum odczuć i zachowań uprowadzonych dzieci, ale też słabości dorosłych. Bardzo dobra rola Piotra Adamczyka, który mocno wszedł w rolę ukazując wpływ tego co robimy na nasze postępowanie. Mocne kino dające do myślenia. Polecam
Bardzo mocny film! Ciężki dla głowy. Ale polecam
Maryla 13.09.2021 07:40
Film, jak na Pana Vegę nie najgorszy, ale opłata rezerwacyjna za bilety 6 zł to trochę przesada. Pozdrawiam
Bardzo dobre, mocne kino akcji, poruszające aktualny problem
Problem pedofilii przyćmiła nierealna historia policjanta -Supermana.
Film dobry. Plus za poruszenie tematu, o którym mało się mówi. Plus także za bardzo mało przekleństw w filmie- jak to zazwyczaj ten reżyser ma w zwyczaju dodawać. W każdym innym jego filmie przekleństw było aż w nadmiarze. Minus- końcówka filmu, trochę" Rambo 6",.ale ogólnie film oceniam na dobre 4/5.
Niektóre sceny przerażające, temat pedofilii nie zostaje potraktowany jak kolejna sensacja
Bardzo poruszający film. Warto obejrzeć, żeby mieć świadomość tego, co dzieje się dookoła. Dobrze, że ktoś postanowił rozprzestrzenić na głębszą skalę temat i wyprowadzić produkcję takiego filmu.
Film na faktach pokazał proceder handlu dziećmi, który toczy się od x lat, prostytucja, niewolnictwo, ludzkie dewiacje... Wstrząsające, porażające wręcz praktyki na malutkich dzieciach... Korupcja na wysokich szczeblach... W takim świecie żyjemy... Film warty obejrzenia chociażby że względu na wszechobecną znieczulicę na powyższy proceder...
Było mega
Becia 11.09.2021 09:18
Thriller trzymający w napięciu , z ciekawą historią i przesłaniem. Warty obejrzenia .
Marcin 11.09.2021 08:41
Pierwsza połowa filmu zapowiadała się ciekawie, chciało się oglądać i trzymał w napięciu potem jakby autor filmu sam w nim się zagubił

Polecane z kategorii film