film

Śniegu już nigdy nie będzie

film

Śniegu już nigdy nie będzie

Śniegu już nigdy nie będzie - Bilety do kina

Zdobywca nagrody specjalnej Fundacji "Persona, lavoro, ambiente" za film o tematyce dotyczącej środowiska lub pracy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się on - atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od "gorszego" świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności żeni odmienią życie każdego z nich.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Śniegu już nigdy nie będzie

WOW! Gorąco polecam. I film i miejsce :)
Bardzo wciągająca, nieoczywista fabuła. Przedstawiająca życie tych troszkę bogatszych. Fantastyczna gra aktorska. Ulotna magia. Świetne zdjęcia.
Świetna sala i nagłośnienie, gorzej z obsługą. Światło zgaszono dopiero dopiero dobrych kilka minut po rozpoczęciu się filmu, nikt nie zwracał uwagi na brak maseczek ochronnych u widzów.
Lubie to kino, mila atmosfera, dobra organizacja. Jesli chodzi o film , mozna zobaczyc ale obowiazku nie ma. Po tylu nagrodach moze oczekiwanie zbyt wysokie
Lubię tego typu filmy, które po wyjściu z kina rozmyślam. Nie jest to film porywający, lecz do pomyślunku. Film dobry, wystarczy na jeden raz.
Bardzo interesujący film. Polecam
Film dający do myślenia, raczej mroczny niż zabawny. W sumie działający tak, jak światełko ostrzegawcze. Koniecznie obejrzę jeszcze raz. Polecam, choć nie jest to produkcja dla mas.
Matylda 19.06.2021 09:51
Na tyle co zrozumiałem treść filmu, to nic ciekawego. Może służyć za pretekst do pójścia do kina z dziewczyną, ale nie w celu oglądania filmu. Chyba że to były treści wyższe?
Film jest reklamowany, ale mnie nie porwał. Przez długi czas czekałam na zwrot akcji, na coś co przerwie zwyczajną nudę. Wprawdzie obsada jest rewelacyjna, aktorzy grają bardzo dobrze, ale scenariusz nie pomaga. Główny bohater i grający go aktor nie ma szans na rozwinięcie skrzydeł. Film jest do obejrzenia, ale gdy nie ma się nic lepszego do roboty.
Ciekawy film, chociaż trudny.

Polecane z kategorii film