film

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

film

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - Bilety do kina

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).

Pamiętacie, jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz na chwilę o tym zapomnijcie, bo w naszej bajce prezentuje się nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i krąglejsza niż zwykle. Jednak, gdy w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, to z ich pomocą dziewczyna zmienia się i przybiera postać klasycznej damy, którą dobrze znacie. Wkrótce nasza bohaterka pozna zawadiacką bandę krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę przystojny książę, na którego rzucono podstępny czar. Teraz, jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Więc gdy na drodze krasnoludków pojawia się Śnieżka, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak na bohaterów czyha niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. W jej trakcie wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli tylko patrzy się na nie sercem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Było super :)
Film świetny - śmiały się dzieci starsze i młodsze+ dorośli. Odnośnie samego kina-błagam wymieńcie fotele bo strach na nich siadać. Wydaje mi się, że tam są takie pokłady bakterii, że przy nich koronowirus to niegroźny pasożyt.
Bajka, która ma głębszy przekaz dla odbiorcow. Ogląda się naprawdę dobrze.
Było bardzo fajnie,polecam.
Monia 17.02.2020 12:00
Film bardzo dobry.
Aga3521 16.02.2020 16:41
Świetny film
kamcio 12.02.2020 10:34
Film świetny,zabawny,naprawdę warto się wybrać
Świetnie jak zawsze😁
Film był super. Dzieci zadowolone A to najważniejsze.
Bardzo fajna bajka. Polecam
Fantastyczna bajka! Świetny humor!
Wszystko spoko polecsm
Super. Fajna bajka i świetne kino. Syn zadowolony.

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(15)

najbliższe wydarzenie
25.07.2021 13:00

bilety od 11.00 PLN

KUP BILET