film

Spider-Man: Homecoming

film

Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming - Bilety do kina

Spider-Man: Homecoming | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), po znakomitym debiucie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, poszukuje swojego nowego ego superbohatera.

Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Film „Spider-Man: Homecoming” jest dziełem kultowej wytwórni Marvel Studios, odpowiedzialnej m.in. za przebojowe serie „X-Man”, „Iron Man” i „Daredevil”.

W postać Spider-Mana wciela się Tom Holland, najmłodszy w historii aktor, który dostąpił zaszczytu zagrania tego kultowego superbohatera. W filmie zobaczymy także Roberta Downeya Jr., Michaela Keatona, amerykańską piosenkarkę i aktorkę Zendayę oraz Marisę Tomei i Donalda Glovera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetna sprawa z tą Letnią Sceną Kulturalną. Inaczej bym Spiderman'a nie zobaczyła. Krzesełka trochę nie wygodne na dłuższe siedzenie, ale wszystko poza tym świetnie.

Polecane