Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

The Palace

film

The Palace

The Palace - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W ekskluzywnym hotelu w szwajcarskich Alpach egzotyczna mieszanka zamożnych gości rozpieszczanych przez obsługę hotelową, stawia czoła ostatniemu dniu mijającego milenium. Niektórzy boją się końca świata, inni nie mogą doczekać się świtu nowej, wspaniałej przyszłości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
napisy
2D

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: The Palace


Jak działają recenzje?
Film ciekawy, prześmiewczy i ironizujący w stosunku do bogatej amerykańskiej elity głównie artystycznej, jej pustoty i egocentryzmu. W kontraście do nich pokazani są pracownicy hotelu, za wszelką cenę starający się spełnić zachcianki gości na sylwestrowej zabawie. Rosyjska banda przestępców i nowobogackich dodaje smaczku. Nie jest to komedia śmiechu do łez.
Krystyna z Gdańska 17.11.2023 17:31
Cudownie, kameralnie, z winkiem i kawką podczas seansu:) Trzeba by tylko oprawić wentylację. Pod koniec filmu na sali było bardzo ciepło.
Luigi 13.11.2023 09:38

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • Film ciekawy, prześmiewczy i ironizujący w stosunku do bogatej amerykańskiej elity głównie artystycznej, jej pustoty i egocentryzmu. W kontraście do nich pokazani są pracownicy hotelu, za wszelką cenę starający się spełnić zachcianki gości na sylwestrowej zabawie. Rosyjska banda przestępców i nowobogackich dodaje smaczku. Nie jest to komedia śmiechu do łez.

    Krystyna z Gdańska 17.11.2023 17:31


  • Cudownie, kameralnie, z winkiem i kawką podczas seansu:) Trzeba by tylko oprawić wentylację. Pod koniec filmu na sali było bardzo ciepło.

    Luigi 13.11.2023 09:38


Polecane z kategorii film