film

Toy Story 4

film

Toy Story 4

Toy Story 4 - Bilety do kina

Kowboj Chudy wraz z przyjaciółmi wyruszają na poszukiwania pastereczki Bo Peep.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Toy Story 4

Bajka super!
Film, który dorastał razem ze mną. Wciąż pamiętam nie tylko własne emocje, ale i dzieci, z którymi oglądałam kolejne przygody Chudego i spółki. I o ile trzecia część była wręcz mroczna, o tyle najnowsza część ma w sobie zdecydowanie więcej kolorów i dziecięcego uroku. Wiele filmów animowanych w dzisiejszych czasach jest zakamuflowanym kinem dla dorosłych, ale to na szczęście nie ten przypadek. To zdecydowanie film dla dzieci, ale sentymentalny rodzic na pewno również znajdzie w nim masę przyjemności. O ile w trzeciej części dorósł nam Andy, o tyle w tej części dojrzałości potrzebują nasi zabawkowi przyjaciele. Ale spokojnie-nie ma patosu. Jest kolejny piękny film. Na pewno jednak będzie smakować tym, którzy oglądali poprzednie części.
PelosNecios 22.08.2019 10:49
bardzo faja bajka super rozrywka dla całej rodziny polecam
Super film dla małych i dużych. Polecam
Zarówno syn jak i babcia bawili się świetnie 😁
Kino kameralne, bilety w przystępnej cenie, super nagłośnienie i jakość filmu. Duży plus za możliwość zakupienia biletów w sieci. Gdyby oceniać sam seans - zdecydowanie 5 gwiazdek. Minus za przekąski. Mimo, że ceny konkurencyjne, popcorn zimny, zrobiony dużo wcześniej, nachos wysypane chyba z paczki. Równie dobrze mogliśmy zabrać z domu. Do kina wrócimy na pewno!
Polecam całym rodziną, swietnie się bawiliśmy.
Mama&syn 12.08.2019 15:56
Świetna bajka świetne kino przemiła obsługa
Mama i 4 dzieci 12.08.2019 13:42
MĄDRA BAJKA O PRZEMIJANIU, PRZYJAŹNI DLA DZIECI POWYŻEJ 7 LAT MALUCHY NIE ROZUMIEJĄ JEJ SENSU.
Film super ale byłem ostatni raz w Oazie. Dźwięk do niczego. Chrupanie popcornu oglądających zagłuszało dialogi. Córka dopytywała co chwilę bo nie dosłyszała

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(16)

najbliższe wydarzenie
30.07.2021 12:30

bilety od 8.00 PLN

KUP BILET