film

Warsaw Short Framing 04.04

film

Warsaw Short Framing 04.04

Warsaw Short Framing 04.04 - Bilety do kina

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Noam, reż. Adi Shinar (Izrael) 23’
16-letnia Noam nie może już wytrzymać z matką i szuka kogoś, z kim mogłaby spędzić noc.

Han, reż. Jonathan Choo (Singapur) 20’
Syn Hoh Yima zabił koreańską tłumaczkę mieszkającą w Singapurze. Ojciec wyrusza do Korei Płd., by pojednać się z rodzicami ofiary. Ta podróż nauczy go o sobie więcej, niż się spodziewał.

Cięcie, reż. Eva Sigurdardottir (Islandia) 18’
17-letnia Chloe, której nagie zdjęcia wyciekły do internetu, bierze udział w konkursie fitness, by zmienić swój wizerunek. Jak daleko się posunie, by zdefiniować się na nowo?

Bez nieba, reż. Jianna Maarten (USA) 25’
Dwójka nastolatków z amerykańsko-meksykańskiego pogranicza poszukuje miłości w regionie, w którym przemoc wydaje się nieunikniona.

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA: ok. 85 min

Kurator cyklu: Maciej Misztal
Pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i gospodarz projektów Warsaw Short Framing oraz Off na zakręcie. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Warsaw Short Framing 04.04

w zasadzie wiecej gwiazdek sie nalezy, bo miejsce pokazu, organizacja, bilety, slowo wstepne naprawde dobre! Ale dobor filmow, choc swiatowy i tematyka zaangazowana w sprawy spoleczne, to nie wystarczajaco (z wyjatkiem filmu meksykanskiego), realizacja na pol-amatorska (studencka, prawda), no i to nie byl dokument, jakiego oczekiwalam. W sumie brawo i tylko prosze wiecej informacji na temat, czego dokladnie oczekiwac.
świetny dobór filmów i rewelacyjna organizacja, polecam !!!
Znakomite wydarzenie! Świetny dobór filmów, staranny i nieprzypadkowy - filmy o dużej wrażliwości, mówiące o świecie współczesnym, o nas. Rewelacyjny prowadzący, cudowna publiczność, ważne rozmowy. Zdecydowanie wydarzenie godne polecenia.

Polecane z kategorii film