Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

koncert

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na premierę kolejnej edycji Visual Concert, która odbędzie się jesienią 2022 roku. Nowa odsłona kultowego koncertu muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.

Blisko 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś (Poznań, Warszawa, Gdańsk, Gliwice, Ostrów Wlkp., Opole) Ania Karwan (Wrocław, Szczecin, Kraków), Krzysztof Iwaneczko, Beata Bielska.

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Batman, Braveheart, Avatar, Władca Pierścieni, James Bond, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Atlas Chmur, Król Lew, Księżniczka Mononoke czy utwory muzyki epickiej znanej na całym świecie wytwórni Two Steps from Hell.

Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najlepszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie kinowym. Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata.

Czas trwania koncertu: 1h 45m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.10.2022, 19:00 COS Torwar
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

Powiązanie muzyki na żywo oprawą wizualną na wielkim ekranie = mega doznania dla duszy. Orkiestra zrobiła super robotę, soliści z chórem prima sort. Ale dobór repertuaru... Pierwszy koncert na jakim byłem spowodował, że kupiłem bilety na kolejną odsłonę tego typu przedstawienia. Jednak tym razem meh.. Nie były to tzw. main theme z filmu, a podrzędne utwory. Obejrzałem każdy film jaki był reprezentowany, ale piosenki 3 były mi znane, a jestem fanem ścieżki dźwiękowej. Dzieci także nastawiły się na Star Wars, Batmana itp. a zagrane było nie wiadomo co.
Beneq 02.10.2022 18:39
Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej
Poznań, 01.10.2022
Sala Ziemi
Super koncert, niesamowite wrażenie. Świetny chór, soliści, orkiestra i dyrygent. Polecam
Docent 02.10.2022 15:22
Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej
Poznań, 01.10.2022
Sala Ziemi
Bardzo fajny koncert. Muzyka połączona z wizualizacja zapierała dech w piersiach, niektóre utwory potęgowały przemyślenia na temat otaczającego nas świata i tego co z nim się stało i kto do tego doprowadził. Koncert pozwolił na powrót do miejsc w których się było oraz na poznanie nowych regionów otaczającego nas świata.
Tomek 02.10.2022 13:31
Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej
Poznań, 01.10.2022
Sala Ziemi

Polecane z kategorii koncert