Wschodnie muzyczne opowieści - Warszawa | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

film

Wschodnie muzyczne opowieści

film

Wschodnie muzyczne opowieści

Wschodnie muzyczne opowieści - Bilety do kina

sala: Broadway
wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Koncert przeniesie nas w świat muzyki rosyjskiej. Usłyszymy dźwięki skrzypiec, pianina, fletu prostego i instrumentów perkusyjnych. Będziemy mieli okazję posłuchać rosyjskiego instrumentu ludowego, jakim jest DOMRA.
Specjalnym gościem będzie Barbara Medinger – absolwentka konserwatorium w Kijowie, nauczycielka gry na domrze i gitarze.
Dzieci wysłuchają też krótkiej bajki w języku rosyjskim pt: „Rękawiczka”. Bajkę opowiedzą i zilustrują muzycznie Anna Natalicz, Eva Piłat oraz Anna Martyniuk-Tofiluk.
Podczas koncertu dzieci będą miały okazję pobawić się muzyką za pomocą chust, instrumentów perkusyjnych, a także tańca.
Animacje taneczną poprowadzi Aneta Socowa, tancerka z 23-letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca.
Celem koncertu jest osłuchiwanie dzieci z muzyką klasyczną, kulturą rosyjską oraz językiem rosyjskim, w przystępny im sposób.
Przypominamy, że mniejsze dzieci można bujać w rytm muzyki i nosić po sali.

Anna Natalicz, Eva Piłat i Anna Martyniuk-Tofiluk to trzy mamy, których pasja do muzyki przerodziła się w projekt „Muzyka Łączy”, wspierający edukację muzyczną w Polsce. Od ponad trzech lat stworzyły i zagrały ponad 160 koncertów. Przeprowadziły ponad 100 warsztatów muzycznych. Wystąpiły m.in. w takich miejscach jak: Łazienki Królewskie w Warszawie, Teatr Ochoty, Królikarnia, czy Kino Iluzjon. Będąc muzykami, pedagogami, muzykoterapeutkami, instruktorkami zajęć metodą E.E. Gordona, dzielą się one wspólnymi doświadczeniami, tworząc dzięki temu wyjątkowe wydarzenia, które łączą w sobie muzykę klasyczną z innymi gatunkami muzyki. Dzięki unikatowemu połączeniu różnych stylów muzycznych oraz zabaw i animacji, muzyka staje się bardzo przystępna dzieciom i dorosłym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bardzo ładne widowisko i koncert,dzieci uczestniczą w nim aktywnie i nawet 3lstki rozumieją bajkę i muzyke
To był naprawdę fajny koncert. Byłam tam z 3 latką i 8 latkiem i obojgu bardzo się podobało.
Pezecudowne!!!spotkanie z muzyka, aktywuzacja dzieci i bardzo przystepna dorma, jestem wasza fanka
Dzieci zachwycone (tak jak ich Tata). Widać bardzo duże zaangażowanie całego zespołu, dojrzałe podejście do dzieci i profesjonalizm. Świetnie spędzony czas. Czekamy na dalsze koncerty zespołu Muzyka Łączy!

Polecane