film

Zaułek koszmarów

film

Zaułek koszmarów

Zaułek koszmarów - Bilety do kina
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Gdy charyzmatyczny Stanton Carlisle (Bradley Cooper) spotyka na swej drodze niezwykłe małżeństwo: widzącą przyszłość Zeenę (Toni Collette) i jej męża, byłego telepatę, Pete’a (David Strathairn), postanawia odmienić swoje dotychczas pechowe życie. Wraz z lojalną i szlachetną Molly (Rooney Mara) zaczyna wykorzystywać naiwność nowojorskich elit by się wzbogacić, a nowo nabyta wiedza szybko okazuje się przepustką do sukcesu. Wkrótce jednak Stanton posunie się o krok za daleko, gdy pod wpływem tajemniczej psychiatry (Cate Blanchett) zdecyduje się oszukać groźnego finansowego potentata (Richard Jenkins).

Searchlight Pictures przedstawia film pt. „Zaułek koszmarów” produkcji Double Dare You, zrealizowany we współpracy z Guillermo del Toro, wyreżyserowany przez Guillermo del Toro na podstawie scenariusza Guillermo del Toro i Kim Morgan, będącego adaptacją powieści Williama Lindsay Greshama. W filmie udział biorą: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Toni Collette, Willem Dafoe, Richard Jenkins, Rooney Mara, Ron Perlman, Mary Steenburgen, David Strathairn. W skład zespołu kreatywnego wchodzą: producenci – Guillermo del Toro p.g.a, J. Miles Dale p.g.a. i Bradley Cooper p.g.a; reżyser obrazu – Dan Laustsen; scenografka – Tamara Deverell; kostiumograf – Luis Sequeira; montażysta – Cameron McLaughlin oraz kompozytor – Nathan Johnson.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Zaułek koszmarów

Byłoby wszystko ok., gdyby nie to, że zmarzłam w sali kinowej, ale to już niczyja wina, bo kurtkę powiesiłam na wieszaku i nie chciałam już się kręcić, drzwi otwierać, no i to że ze mnie zmarzluch. Mimo, to będę korzystać z tego typu rozrywki, bo kocham filmy.
Ewa 28.02.2022 09:31
Świetny film, świetne miejsce. Bardzo udane wyjście.
Agnieszka 17.02.2022 09:54
Film bardzo wciągający, niełatwy, pokazujący mroczne strony ludzkiej natury…. tematyka niekoniecznie na walentynkowy wieczór:) Niemniej polecam zarówno Zaułek jak i wyjątkową atmosferę Kina Kameralne Cafe!
Monibe 13.02.2022 11:09
Bardzo fajny film, nie było momentu, żeby się nudził albo dłużył. Jednowatkowa akcja może wydawać się banalna i naciagana, ale historia ciekawa - trzeba patrzeć jak na Bonda. Jeżeli ktoś szuka kina premium to się zawiedzie, ale jeżeli wybierać film na wieczór to jest to pozycja warta obejrzenia.
Michał 12.02.2022 09:29
Film niestety " drewniany". Za długi. Sztuczne rozciągnięta fabuła. Nie zdołała go uratować ani świetna obsada aktorska, ani fenomenalna scenografia. Nie polecam niestety mimo wielkich oczekiwań.
e1z 08.02.2022 09:52
Realizacja typowa dla del Torro, trochę komiksowo. Świetne kostiumy i zdjęcia. Fajna obsada. Fabuła z zakończeniem do przewidzenia. Generalnie do obejrzenia z pryjemnością.
Tomasz 07.02.2022 14:55

Polecane z kategorii film