inne

17.59 - 19.33 Warszawa Falenica - Warszawa Gdańska

inne

17.59 - 19.33 Warszawa Falenica - Warszawa Gdańska

17.59 - 19.33 Warszawa Falenica - Warszawa Gdańska - Bilety

Zapraszamy na tegoroczną edycję wydarzenia "Kolej na Wawer. Kultura i Natura". Jak zawsze będzie to impreza wieloelementowa. Będzie więc przejazd zabytkowego pociągu prowadzonego przez lokomotywę parową. Aby podróż była atrakcyjna korzystamy z taboru kolei zabytkowych, skansenu w Chabówce. Przejazd parowej kolejki na trasie Warszawa - Gdańska, Warszawa-Falenica UWAGA - z przyczyn technicznych (wąskie drzwi do wagonów oraz szczupłość miejsca wewnątrz) niemożliwe będzie zabranie ze sobą wózków! Prosimy o przestrzeganie tej zasady, będzie ona egzekwowana przez konduktorów.

Miejsca w wagonach są nienumerowane. Ustawienia wagonów w stosunku do lokomotywy mogą być inne niż pokazuje schemat w systemie biletyna.pl

Ze względów logistycznych podczas każdego przejazdu przewwidywany jest około półgodzinny postój na stacji pośredniej Warszawa Wschodnia

Ceny biletów:
Dorośli 20,-
Dzieci w wieku 2-10 lat 10,-
Dzieci do 2 lat bezpłatnie na kolanach u rodziców bądź opiekunów

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 17.59 - 19.33 Warszawa Falenica - Warszawa Gdańska

Super nostalgiczna wycieczka z zabytkowym pociągiem. Szkoda tylko że rozkład jazdy nie zawierał wszystkich pośrednich stacji.
Retro w pełni Dziękujemy grajkom z 6 wagonu za szlagiery i możliwość lepszego wczucia się w klimat podroży z przed kilkudziesięciu lat. Dziękujemy przebierańcom z epoki za dodanie kolorytu imprezie. Dziękujemy obsłudze parowozu za możliwość wejścia do lokomotywy. Dzieciaki zachwycone a dorośli ubawieni :)
Super spotkanie ze starą ciuchcią. Jechaliśmy w przedziale z grajkami - poczułam się jak w czasach okupacji, chociaż tak naprawdę urodziłam się już po wojnie.
Świetnie jak zawsze :)
Mega atrakcja dla dzieci. Przejazd wieczorową porą z świetlikami z lokomotywy :) I jeszcze zachód słońca wjeżdżając do Warszawy, z widokiem na skręcającą lokomotywę.
Bardzo przyziemna, rodzinna impreza, dziękujemy!

Polecane z kategorii inne