Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Joga Kundalini

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Joga Kundalini

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Joga Kundalini - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Aktywne Popołudnie na Smolnej JOGA KUNDALINI WARSZTAT

PROWADZENIE: Avtar Kirtan Kaur, certyfikowany instruktor Jogi Kundalini wg przekazu Yogi Bhajana przez międzynarodową organizację KRI – Kundalini Research Institute. Studiowała Kundalini Jogę z nauczycielami z KRI oraz i SKY International School of Kundalini Yoga. Na codzień jest praktykującą joginką, prowadzi zajęcia oraz indywidualne sesje z Kundalini Jogi w Warszawie oraz na rożnych festiwalach promujących rozwój osobisty i duchowy w Polsce i za granicą. Jej celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii Kundalini Jogi i medytacji z jak największym gronem osób, aby każdy człowiek miał dostęp do narzędzi dzięki, którym będzie mógł rozwinąć pełnię swojego potencjału i żyć życiem, które będzie zdrowe, lekkie, szczęśliwe i pełne radości.

Zajmuje się również uzdrawianiem w głębokiej medytacji w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan.

Joga Kundalini, inaczej zwaną też Jogą Świadomości bądź Świadomej Przytomności, jest prastarą technologią umożliwiającą Nam świadome kierowanie swoim życiem, zdrowiem oraz samopoczuciem. Została przekazana w formie przystępnej dla każdego człowieka. Jeżeli możesz oddychać – możesz ćwiczyć Kundalini Jogę! Zestawy wykonywane podczas zajęć wzmacniają układ mięśniowy, układ nerwowy, poprawiają pracę układu oddechowego oraz kostnego, witalizują gruczoły, uspokajają umysł oraz harmonizują przepływ energii w ciele, wszystko po to abyś mógł/mogła cieszyć się szczęśliwym, zdrowym i radosnym życiem wykorzystując cały swój potencjał!

Na zajęciach wykonujemy konkretny zestaw ćwiczeń tzw. „kriyę” mający na celu wzmocnienie lub oczyszczenie konkretnego aspektu Naszej Istoty. Następnie odbywa się relaksacja. Zajęcia kończy medytacja (uczymy się różnych rodzajów medytacji z mudrami, ruchem, dźwiękiem i mantrą).

Warsztat dla osób 16+.

Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedyńczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych.

Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia, w godz. w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9

Cena jednych zajęć: 20 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aktywne Popołudnie na Smolnej - Joga Kundalini

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne