Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Kompozycja tańca

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Kompozycja tańca

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Kompozycja tańca - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Aktywne Popołudnie na Smolnej KOMPOZYCJA TAŃCA WARSZTAT

PROWADZENIE: Marta Domagała-Witkowska

Warsztat dla tych, którzy chcą tworzyć własne choreografie lub już stawiają pierwsze kroki w zawodzie instruktora tańca.

Jeśli nie boisz się improwizacji ruchowej i chcesz dowiedzieć się, jak budować dynamikę w choreografii, jak opowiedzieć historie tańcem oraz jakie są zasady prowadzenia ruchu w przestrzeni i osadzania go w muzyce, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Marta Domagała-Witkowska – choreograf, dyplomowany instruktor tańca jazzowego, tancerka, pedagog, animator kultury. Założycielka amatorskiego Teatru Tańca Tilt działającego w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie. Stworzyła choreografie do wielu spektakli muzycznych w teatrach zawodowych w całej Polsce oraz do kilku teledysków polskich gwiazd (m.in. dla Kasi Klich czy zespołu Leszcze). Na co dzień związana zawodowo z Teatrem Rampa w Warszawie oraz Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej. Od 20 lat związana tanecznie z Domem Kultury Śródmieście.

Warsztat dla osób 16+.

O cyklu „Aktywne popołudnie na Smolnej”

Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedynczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych. Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

Cena jednych zajęć: 20 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aktywne Popołudnie na Smolnej - Kompozycja tańca

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne