Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Aktywne Popołudnie na Smolnej PILATES WARSZTAT

PROWADZENIE: Izabella Borkowska

Pilates jest niemal dla każdego. To uniwersalny zestaw ćwiczeń wzmacniający wszystkie mięśnie ciała, poprawiający posturę i budujący głęboki gorset mięśniowy. O zdrowotnym działaniu tego systemu świadczy sama historia jego twórcy. Joseph Pilates, zanim opracował i zastosował te ćwiczenia, był chory m.in. na astmę i krzywicę.

Pilates może ćwiczyć większość z nas. To jeden z najbardziej otwartych i przyjaznych treningów. Polecany jest bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała. Podczas warsztatu bardzo ważna jest nauka prawidłowego oddychania i skupienie uwagi na integrowaniu z własnym ciałem i świadomością. W ćwiczeniach można odnaleźć spokój i relaks, zapomnieć o problemach dnia codziennego.
Pilates jest idealnym treningiem dla osób tańczących. Służy nie tylko wzmacnianiu mięśni niezbędnych do tańca i poprawianiu kondycji, ale sprawdza się też jako forma rehabilitacji podczas kontuzji. Pilates poprawia równowagę i sprawia, że stawy są elastyczniejsze, co wpływa na gibkość i zwinność tancerza. Poprawa świadomości ciała przez ćwiczenia typu pilates pomaga również tancerzowi dążyć do perfekcji.

Warsztat dla osób 16+

Izabella Borkowska – choreograf, instruktor tańca i techniki Pilates, pedagog.

Ukończyła: Wydział Tańca Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu (dyplom instruktora tańca jazzowego); kurs Zarządu Głównego TKKF i uzyskała tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej; międzynarodowy kurs instruktora Pilates w Pilates School Body Balanced. Posiada również wiele certyfikatów międzynarodowych i krajowych warsztatów tanecznych. Uczestniczyła w ważnych warsztatach, festiwalach i konkursach tanecznych i teatralnych w Polsce i Europie. Jest autorem choreografii do ponad sześćdziesięciu spektakli muzycznych i tanecznych. Prowadzi krajowe i międzynarodowe warsztaty taneczne (m.in. Letnie Spotkania Artystyczne w Kutnie). Jest pomysłodawczynią i realizatorem Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN i Warszawskiego Konkursu Taneczny SoloDuoTrio. Współpracowała z Teatrem Telewizji, Teatrem na Woli, Studiem Metro, Palladium Stage, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym Gawęda, Studiem Tanecznym AKCENT i Teatrem BAJ. Jej choreografie zostały wielokrotnie nagrodzone na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach i konkursach. Realizuje autorski projekt taneczny dla dorosłych ALL DANCE/HAPPY RELAX. Na stałe współpracuje z Darkiem Sikorskim. Prowadzi grupy i zajęcia w Ośrodku Działań Artystycznych Dorożkarnia i Domu Kultury Śródmieście.

O cyklu „Aktywne popołudnie na Smolnej”
Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedynczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych. Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

Cena jednych zajęć: 20 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia, polecam każdemu.
Antoszka 04.02.2019 21:29
Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates
Warszawa, 02.02.2019
Dom Kultury Śródmieście

Polecane z kategorii inne