inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Taniec jazzowy: Agnieszka Wereszczyńska

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Taniec jazzowy: Agnieszka Wereszczyńska

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Taniec jazzowy: Agnieszka Wereszczyńska - Bilety

Aktywne Popołudnie na Smolnej TANIEC JAZZOWYY WARSZTAT

PROWADZENIE: Agnieszka Wereszczyńska

Taniec Jazzowy (Jazz Dance) to gatunek zawierający elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Jest doskonałym środkiem do osiągnięcia wszechstronnej sprawności i świadomości ciała oraz świetną bazą do nauki innych technik tanecznych. Doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, poprawia motorykę ciała, uczy ekspresji. Dla tańca jazzowego charakterystyczne są piruety i skoki.

Podczas warsztatów skupimy się na nauce skoków jazzowych, właściwej amortyzacji podczas ich wykonywania oraz umiejętności bezpiecznego „upadania” na ziemię.
Zajęcia rozpoczną się rozgrzewką z elementami rozciągania oraz ćwiczeniami wzmacniającymi. Następnie przejdziemy do ćwiczeń właściwych, pozwalających na doskonalenie techniki skoków.

Zajęcia adresowane do osób w wieku 16+, które pragną rozpocząć przygodę z tą formą ruchu. W przyjemnej atmosferze każdy będzie mógł roztańczyć swoje ciało.

Agnieszka Wereszczyńska- tancerka, pasjonatka teatru i tańca. Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem takich instruktorów jak: Jason Beitel, Luciano di Natale, Millard Hurley, Paulina Figińska, Bartek Woszczyński, Małgorzata Ziółkowska, Elżbieta i Grzegorz Pańtakowie.
Tańczyła w Teatrze Tańca Caro Dance oraz Alternatywnym Teatrze Tańca LUZ w Siedlach, reprezentując Polskę na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. Obecnie jest tancerką Teatru Tańca Test.

O cyklu „Aktywne popołudnie na Smolnej”

Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedynczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych. Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9. Cena jednych zajęć: 20 PLN.

Cena jednych zajęć: 20 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aktywne Popołudnie na Smolnej - Taniec jazzowy: Agnieszka Wereszczyńska

Zajęcia przeprowadzone profesjonalnie, dostosowane do poziomu uczestników. Miło spędzony czas z świetną prowadzącą, polecam!

Polecane z kategorii inne