inne

Alternative Fashion Show

inne

Alternative Fashion Show

Alternative Fashion Show - Bilety

Centrum Kultury Dwór Artusa we współpracy z Julią Widlińską – toruńską projektantką tworzącą pod marką Gotwear, mają zaszczyt zaprosić na Alternative Fashion Show, którego szósta – Walentynkowa edycja odbędzie się 16 lutego 2019 r.

Sala Wielka Dworu Artusa na ten jeden niezwykły wieczór przemieni się w prawdziwy wybieg, na którym zostanie zaprezentowana wizjonerska modaalternatywna.

Wydarzenie skupia wielu projektantów, modelki, modeli, performerów, pasjonatów i twórców z różnych dziedzin z całego kraju. Początkowo pokaz miał na celu prezentację różnorodności mody alternatywnej w Polsce i skierowany był do wielbicieli mody subkulturowej, jednak na przestrzeni pięciu lat zarówno samo wydarzenie, jak i oferta projektantów wyewoluowały w sposób umożliwiający każdemu odbiorcy odnalezienie czegoś interesującego nie tylko z uwagi na śmiałe podejście do tematu mody, ale także z uwagi na niepowtarzalną oprawę. Link do wydarzenia: https://artus.torun.pl/events/aletnative-fashion-show/. Zdjęcie w tle: Fotograf: Amadi Visuals, modelka: Elizabeth, projektant: Gotwear.

Na naszym wybiegu zobaczymy kolekcje następujących projektantów:

1. Gotwear
Woman in Corset
2. Doniatella Senkace
3. Gedeon Alter Fashion
4. Black Batcave
5. Wulgaria Evil Clothing
6. Vintage Imperial Clothing
7. Vermilion Corsets
8. Unicorn
9. Steampunk & Fantasy
10. Bartosz Krawczyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Alternative Fashion Show

Fajna i profesjonalnie przeprowadzona impreza, bardzo interesujący pokaz, polecam :)

Polecane z kategorii inne