Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Bliżej siebie i karty KIS. W drodze do poszukiwania siebie i świadomego korzystania ze swojej bliskości

inne

Bliżej siebie i karty KIS. W drodze do poszukiwania siebie i świadomego korzystania ze swojej bliskości

Bliżej siebie i karty KIS. W drodze do poszukiwania siebie i świadomego korzystania ze swojej bliskości - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bliżej siebie i karty KIS. W drodze do poszukiwania siebie i świadomego korzystania ze swojej bliskości

27 maja (niedzielaa), g. 14.30 – 16.30, sala 008, budynek A

Karty intuicyjno-symboliczne to autorski sposób na autoterapię na drodze szerokorozumianego rozwoju osobistego. Autorka książki „Bliżej siebie. Od samotności do bliskości czyli o relacjach ze sobą i z innymi” podczas warsztatu opisze sposób działania kart KIS oraz własne doświadczenia w tym zakresie.
Karty stają się pretekstem do rozmowy o wnętrzu człowieka, potrzebach, pragnieniach i marzeniach. Prowadząca podzieli się z uczestnikami zajęć doświadczeniem obudzenia w sobie sił do realizowania celów i zamierzeń, które przez wiele lat miały etykiety „jutro”, „za tydzień”, „może za rok”. Motto, które od kilku lat przyświeca Strychowskiej to słowa Konfucjusza: „Lepiej zapalić świeczkę, niż narzekać na ciemność”.

Bożena Strychowska - zapalona entuzjastka życia, terapeuta uzależnień, pedagog specjalny o profilu resocjalizacja, propagatorka trzeźwego i zdrowego stylu życia, wiedzy o rozwoju człowieka i jego mechanizmach funkcjonowania, przewodniczka na drodze pobudzania potencjału ludzkiego. Pracowała w kilku ośrodkach terapii uzależnień, prowadzi prywatny ośrodek Gemini – Studio Twórczej Osobowości Aurum Vita. Od niedawna malarka. Twórczyni sesji terapeutyczno-rozwojowych „W asyście sztalugi” dla młodzieży i dorosłych. Jej pasją jest wspieranie innych ludzi w drodze do poszukiwania odpowiedzi na pytania: kim jestem?, co chcę robić w życiu?, czego pragnę i jak mogę to osiągnąć?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Bliżej siebie i karty KIS. W drodze do poszukiwania siebie i świadomego korzystania ze swojej bliskości


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne