Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Coś na choinkę: Ozdoby świąteczne

inne

Coś na choinkę: Ozdoby świąteczne

Coś na choinkę: Ozdoby świąteczne - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Czas na Święta na warsztacie!

Poczuj magię Świąt w Amfiteatrze! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent! Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania przy Daszyńskiego 5 o jednej stałej godzinie. Hohohooo!

11 grudnia, godz. 16.00 – ul. Daszyńskiego 5

Wstęp biletowany: 15 zł – bilet pojedynczy, 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły), 80 zł – karnet na wszystkie trzy spotkania.

*kupując bilet, wybierasz dzień warsztatów. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Pamiętacie ten co roczny pośpiech? Gdyby się tak na chwilę zatrzymać i z najbliższymi, wspólnie zadbać o świąteczną aurę? Zapraszamy na warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, które wykonamy z kolorowego papieru, patyczków, szyszek, wełny oczywiście nie zabraknie też brokatu. Przyjdź do nas z rodziną, jeżeli nie jest Ci straszne wycinanie, wiercenie, doklejanie, sklejanie czy wiązanie pętelek. Będzie to niezapomniany czas, a Wasza choinka będzie najbardziej kolorową, najbardziej szaloną, najpiękniejszą na całym mieście! Warsztaty dla osób w wieku od 3 do 99 lat.

Wybierając się na warsztaty możesz przynieść ze sobą swoje ulubione patyczki, szyszki lub inne skarby, które chcesz zawiesić na choince.

Warsztaty poprowadzi Karolina Rudecka, która z zamiłowania jest działaczką społeczną, edukatorką i animatorką. Uwielbia prowadzić warsztaty i zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bliska jest jej idea slowlife, wierzy w idee zrób to sam (DIY).

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Coś na choinkę: Ozdoby świąteczne


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne