Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

inne

DF 22: Doctor Who: epoka Trzynastej

inne

DF 22: Doctor Who: epoka Trzynastej

DF 22: Doctor Who: epoka Trzynastej - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Magdalena „Lierre” Stonawska, Whosome.pl

Ostatnie lata to we wszechświecie serialu „Doctor Who” epoka Trzynastej Doktor (w tej roli Jodie Whittaker), pierwszej niemęskiej inkarnacji podróżującego przez czas i przestrzeń kosmity w niebieskiej budce, oraz historie opowiadane przez Chrisa Chibnalla. To niepopularny duet. I epoka wyjątkowo ostro krytykowana, która... już niedługo się kończy, zacznijmy ją więc podsumowywać. Porozmawiamy o tym, co w czasach Trzynastej wyszło, a co nie, co powinno zostać zapamiętane, a co lepiej wrzucić do czarnej dziury, a także o tym, co już wiemy o pożegnaniu i przyszłości, która nadchodzi.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: Doctor Who: epoka Trzynastej

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Zabrze
07.12.2022 19:00

bilety od 69,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii inne