inne

DZIEŃ KOBIET - Spotkanie z Katarzyną Nosowską

inne

DZIEŃ KOBIET - Spotkanie z Katarzyną Nosowską

DZIEŃ KOBIET - Spotkanie z Katarzyną Nosowską - Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet DK Boguszowice zaprasza na spotkanie autorskie z jedną z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osobowości polskiej sceny rockowej ostatnich kilkunastu lat – Katarzyną Nosowską – autorką książek „A ja żem jej powiedziała” i “Powrót z Bambuko”.
W tym dniu także warsztaty rozwojowe do wyboru: Medytacja uważności z życzliwością lub Joga w Mieście, na finał relaksacja z Muzykoterapią głosem. W trakcie wydarzenia muzyka na żywo - wystąpi portugalski gitarzysta JOÃO DE SOUSA.

Program:
15:30 – Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską – Sala Widowiskowa
17:15 – Muzyka na żywo – JOÃO DE SOUSA – Sala Lustrzana

Warsztaty rozwojowe do wyboru:
18:00 - 19:00 - Medytacja uważności z życzliwością / U-zdrowisko – Sala Kameralna
18:00 - 19:00 - Joga w Mieście – Sala Widowiskowa
19:15 - 20:15 - Muzykoterapia głosem - Relaksacja / Szałas Rozwoju – Sala Kameralna

Strefa GASTRO: Fit & Food, Kapka Wina
Organizator: Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Współpraca: KAYAX

Bilety:
spotkanie z Katarzyną Nosowską: 50 zł – normalny, 40 zł – ulgowy (senior, uczeń, student)
warsztat rozwojowy: 30 zł - bilety dostępne na biletyna.pl*

*Potwierdź SMS-em swój udział w warsztatach, podając Imię i Nazwisko oraz nazwę Warsztatu –
885 605 588

………………………………………………………………………………………

Spotkanie z Katarzyną Nosowską
Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość.
Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która stała się bestsellerem roku 2018 .

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, jesienią 2018 ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, który szybko pokrył się złotem. Tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król, którego mocnymi beatami tętni ten krążek. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi – „to najważniejsza płyta”.
Artyści za tę płytę zostali uhonorowani Fryderykiem. Nowy materiał można było usłyszeć na żywo podczas wielu festiwali i w całości wyprzedanych jesienno-zimowych tras koncertowych – „NOSOWSKA na tłusto i BASTA”. Jesienią 2020 roku premierę miała druga książka Katarzyny Nosowskiej „Powrót z Bambuko”, która już w przedsprzedaży biła rekordy popularności. To książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe”.

Muzyka na żywo: João de Sousa

João de Sousa – urodzony w Portugalii, od 2006 roku mieszka i tworzy w Polsce. Ceniony wokalista, gitarzysta i kompozytor. Podczas solowego koncertu w DK Boguszowice zaprezentuje utwory zarówno z albumu „Furacão”, jak i z albumu „Fado” nagranego z Bastarda Trio. Ale to nie wszystko – pojawi się też kilka niespodzianek przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy wieczór.

Jego luzofońskie korzenie w znacznym stopniu wpływają na muzykę jaką tworzy i wykonuje, choć fascynacje innymi gatunkami – jazzem, world music czy muzyką alternatywną, swobodnie oddalają go od fado.
Inspiracji poszukuje wszędzie – w muzyce elektronicznej, hip-hopie, reggae – przekształcając ich elementy na własny muzyczny język. Współpracował, m.in.: z Andrzejem Smolikiem, zespołem Mikromusic, czy z Arielem Ramirezem.
João de Sousa ma na swoim koncie trzy autorskie płyty. Jego piosenki znalazły się również na radiowej płycie „RAM Cafe vol. 7” oraz w albumie „Siesta vol. 11” Marcina Kydryńskiego.
W roku 2021 ukazał się najnowszy album artysty: Furacão [Huragan]. Furacão jest płytą, na której João de Sousa objawia lżejszą i bardziej roztańczoną część swej osobowości, nie rezygnując w żadnej mierze ze szczerości, która cechuje całą jego artystyczną twórczość.

Warsztaty rozwojowe do wyboru:

Medytacja uważności z życzliwością z Anetą Wychorską

więcej informacji i zakup biletów - https://bilety.io/gR9jE

Joga w Mieście z Magdaleną Niemczyk

więcej informacji i zakup biletów - https://bilety.io/73jBb

Muzykoterapia Głosem – Relaksacja z Mariolą Rodzik-Ziemiańską

więcej informacji i zakup biletów - https://bilety.io/4ceOg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: DZIEŃ KOBIET - Spotkanie z Katarzyną Nosowską

Fantastyczne spotkanie, pełne optymizmu, dowcipu i radości.
aja39 14.03.2022 13:40
Fantastyczne spotkanie. Cudna energia ❤️
Agata 07.03.2022 23:10
Kaśka jest super🙂
Anna 07.03.2022 17:45
Wspaniałe spotkanie, autentyczne a przy tym zabawne!
km 07.03.2022 16:54
Fantastyczne spotkanie z inspirującą kobietą! Nie zabrakło śmiechu, ale i łez wzruszenia! Istna mieszanka pozytywnej energii! Dziękuję
Patrycja 07.03.2022 09:38
Bardzo wartościowe pełne humoru spotkanie.
iza 06.03.2022 18:17
Cudownie było!! Wzruszająco,zabawnie i pouczająco.
Magdalena 06.03.2022 12:01
Niezwykłe spotkanie!!!
06.03.2022 10:14
Było wspaniale! Realizacja programu na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję.
Tola 06.03.2022 09:37
Super spotkanie
Magdazu 06.03.2022 08:35

Polecane z kategorii inne