inne

Dźwięk, ruch, rytm – mój powrót do źródła – warsztaty aktywnej muzykoterapii

inne

Dźwięk, ruch, rytm – mój powrót do źródła – warsztaty aktywnej muzykoterapii

Dźwięk, ruch, rytm – mój powrót do źródła – warsztaty aktywnej muzykoterapii - Bilety

Dźwięk, ruch, rytm – mój powrót do źródła – warsztaty aktywnej muzykoterapii

27 maja (niedziela), g. 12.00 – 14.00, sala 206, budynek A

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich którzy chcą rozwijać osobowość w kontakcie ze sztuką, z twórczym odczuwaniem muzyki i ruchu, a także dla tych, którzy poszukują dla siebie odpowiedniej formy wyrazu artystycznego w ciekawym otaczającym świecie. Słowem są to warsztaty dla wszystkich, bez względu na wiek, gusty muzyczne i stopień muzycznej edukacji, a w zamian umożliwiające twórcze i harmonijne zmiany. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich którzy pragną znaleźć w muzyce drogę do siebie samego. Są zabawą formą muzyczną. Dźwięk, rytm i ruch – to najbardziej spontaniczna potrzeba każdego człowieka. Dźwięki, te mistycznie bliskie źródeł ludzkości, rytm - impuls serca i duszy, w końcu ruch czyli odpowiedź płynąca z wnętrza na pytania jakie stawia bycie mężczyzną i kobietą. W trakcie zajęć będzie można zagrać na instrumentach etnicznych różnych kultur - konga, djembe, piszczały słowiańskie, przeszkadzajki, wytańczyć wewnętrzne rytmy w żywiołowych tańcach i improwizacjach ruchowych, zaśpiewać etniczne pieśni, stworzyć przestrzeń wypełnioną twórczym odczuwaniem siebie, energią radości i miłości. Co najważniejsze, nie będzie miejsca na wzajemne oceny, a tylko i wyłącznie na rozwój osobowości…

Na warsztach niezbędne jest obuwie zamienne i luźny strój. Osoby posiadające własne karimaty prosimy o przyniesienie ich na warsztaty.

Małgorzata Liszka - muzyk, muzykoterapeuta, naturoterapeuta. Absolwentka Wychowania Muzycznego na Uniwersytecie Śląskim, a także Muzykoterapii na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, certyfikowany masażysta dźwiękiem. Realizuje różnorodne projekty artystyczne i edukacyjne. Muzykoterapia stanowi ważne miejsce w jej pracy zawodowej - prowadzi 40 osobową orkiestrę, w której muzykuje z osobami niepełnosprawnymi, prowadzi muzykoterapię dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a także warsztaty dla nauczycieli, terapeutów i studentów, pracuje także z osobami chorymi psychicznie. Podróże są jej największą pasją, z każdej z nich przywozi instrumenty, które służą do animacji i terapii. Fascynuje ją wpływ dźwięku na ciało i umysł człowieka. Wydała płytę z muzyką harmonizującą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dźwięk, ruch, rytm – mój powrót do źródła – warsztaty aktywnej muzykoterapii

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne