inne

Energetyczna świadomość ciała

inne

Energetyczna świadomość ciała

Energetyczna świadomość ciała - Bilety

Energetyczna świadomość ciała

27 maja (niedziela), g. 13.30 – 15.30, sala 117, budynek A

Warsztat oparty będzie o diagnostykę meridianów energetycznych za pomocą innowacyjnego urządzenia BIOTEST.

Uczestnicy zajęć poznają pojęcie meridianów energetycznych oraz ich znaczenie dla funkcjonowania organizmu. Przedstawione zostaną poziomy energetyczne meridianów (odzwierciedlające konflikty emocjonalne), sposoby ich diagnozowania oraz techniki przywracające je do stanu równowagi.

Victoria Dunaeva – doktor nauk humanistycznych, socjolog, psycholog kliniczny, autor licznych artykułów w polskich i zagranicznych publikacjach naukowych na temat socjologii i psychologii zdrowia oraz innowacyjnej diagnostyki psychologicznej. Specjalizuje się w leczeniu zespołu stresu pourazowego, zespołu przewlekłego zmęczenia, pomaga odnaleźć podłoże psychologiczne chorób psychosomatycznych. Jest certyfikowanym terapeutą EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing - "Terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych") - nowoczesnej metody zalecanej przez Światową Organizację Zdrowia w pracy z traumami. Posiada 12-letnie doświadczenie jako wykładowca akademicki. Obecnie prowadzi wykłady i szkolenia w zakresie pozytywnej psychologii zdrowia, pozytywnej psychologii w miejscu pracy, zarządzania stresem, work-life balance. Jest dyplomowanym trenerem umiejętności psychospołecznych (Instytut Psychologii UW). W swojej pracy posługuje się trzema językami: polskim, rosyjskim i angielskim. Współzałożycielka i dyrektor "Activus Aspectus. Laboratorium Innowacyjne" z siedzibą w Warszawie - www.activus-aspectus.eu.

Paweł Polanicki - lekarz chorób wewnętrznych z ponad 30-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami onkologicznymi, kardiologicznymi, internistycznymi, psychosomatycznymi. W swojej praktyce wykorzystuje holistyczne podejście do pacjenta. Stosuje metody medycyny konwencjonalnej i integralnej. Posiada dyplom z hipnoterapii. W kręgu jego zainteresowań jest medycyna wschodnia. Współzałożyciel spółki "Activus Aspectus. Laboratorium Innowacyjne" z siedzibą w Warszawie - www.activus-aspectus.eu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Energetyczna świadomość ciała

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne