inne

Festiwal Inspiracji 2015

inne

Festiwal Inspiracji 2015

Festiwal Inspiracji 2015 - Bilety

FESTIWAL INSPIRACJI 2015 - #FI2015

POWRACAMY Z NAJWAŻNIEJSZYM WYDARZENIEM ROKU 2015 W DZIEDZINIE KOMUNIKACJI BIZNESOWEJ, INSPIRACJI i MOTYWACJI!

Od 27 do 29 sierpnia w Warszawie, w Teatrze Palladium 640 osób będzie miało okazję oglądać mówców Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (SPM). Tym razem nie tylko wymiana wiedzy i doświadczeń, nie tylko sprzedaż i inspiracja, nie tylko komunikacja biznesowa i totalne nieściemnianie ze sceny. Tym razem również profesjonalizm - gwarantowany zarówno przez markę SPM jak i przez proces doboru mówców.
Marka Festiwalu powstała w 2011 roku, jako wyznacznik jakości w dziedzinie profesjonalnej komunikacji biznesowej i platforma do promocji celu SPM - dołączenia do Global Speakers Federation, organizacji zrzeszającej kraje, w których przemawianie i prezentacje nie są domeną amatorów, szamanów i samouków. Do tego dążymy, dając naszym widzom udane (przeważnie :) ) wystąpienia.
Ale głównym celem #FI2015 jest krzewienie kultury dobrej, skutecznej komunikacji. Wierzymy, że ze sceny można mówić skutecznie i da się mówić ładnie, że - niezależnie od formy, treści i osobowości - jakość przekazu jest wyznacznikiem jakości mówcy, produktu i organizacji, którą reprezentuje.
Naszymi klientami są odbiorcy, którzy sami mają okazję prezentować i przemawiać. Liderzy organizacji, sprzedawcy, członkowie zarządów, właściciele małych i średnich firm, dyrektorzy działów i organizacje marketingowe. Czyli, nie ukrywajmy, właściwie wszyscy. Czas, w którym żyjemy, kładzie nacisk na szybkość komunikacji, ale to jej jakość i umiejętność dostosowania do potrzeb odbiorcy ma kluczowe znaczenie.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
MÓWCY:
Podczas #FI2015 spotkacie znajome twarze z nowymi tematami. W tym roku zadbamy, żeby nikt się nie powtarzał - i żebyśmy nie powtarzali się między sobą.
Spotkacie też sponsorów wydarzenia, ale w innej odsłonie - każdy z nich przejdzie szkolenie w SPM tak, żeby ze sceny nie sprzedawać, nie zanudzić Was reklamami i ogólnie - wyglądać profesjonalnie. Kto wie, może to będzie przełom w kategorii "sponsor na scenie podczas konferencji w Polsce"?
A na sam koniec zaprosimy gwiazdy spoza SPM. Gwiazdy, które też przejdą proces przygotowania do prezentacji, dzięki czemu nie będziemy mieli na scenie gadających głów ze znanym nazwiskiem.

TERMIN:
27-29 sierpnia 2014 r.(czwartek-sobota) (tak, trzy dni)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

MIEJSCE:
Teatr Palladium, Złota 9, Warszawa
----------------------------------------------------------------------------------------------------

AGENDA WYDARZENIA
Podczas #FI2015 będziemy mieli dwa dni, 19 mówców SPM, 2 sponsorów, 2 gwiazdy, 2 konkursy (półfinał i 7 mówców, finał ? i 3 mówców) oraz trzeci dzień, podczas którego w trzech różnych wątkach będziecie mogli wziąć udział w warsztatach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Inspiracji 2015

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne