inne

Festiwal Kultury Zdrowia Pełnia Zdrowia

inne

Festiwal Kultury Zdrowia Pełnia Zdrowia

Festiwal Kultury Zdrowia Pełnia Zdrowia - Bilety

Festiwal Pełnia Zdrowia to inicjatywa grupy ludzi, którzy wierzą, że niezależnie od wieku, każdy z nas może zmienić swoje życie i świadomie pracować nad swoim zdrowiem. Dlatego głównym celem naszego spotkania jest przekazanie praktycznej wiedzy i wskazówek o tym, jak zmieniać swoje nawyki, by nie chorować.

Z natury jesteśmy zdrowi. O nasze zdrowie dba sama Natura, pod warunkiem, że nie będziemy jej przeszkadzać. Choroby, na które cierpi wielu z nas nie wynikają z błędów Natury, lecz z nieprawidłowego korzystania z jej zasobów.

Dziś często zmagamy się z różnymi problemami zdrowotnymi: ciągłe zmęczenie, otyłość, alergia. Męczą nas bóle głowy, zapalenia stawów, artretyzm, nowotwory, dolegliwości skórne, bezsenność, a także problemy z kręgosłupem. Medycyna konwencjonalna bardzo często usuwa jedynie objawy, nie podejmując działań prowadzących do likwidacji przyczyn choroby. W końcu tracimy chęć do życia.

Zróbmy wszystko by to zmienić. Festiwal ma pokazać, że o zdrowie warto dbać, a w chorobie warto świadomie podejmować decyzje. Idea, która przyświeca naszym działaniom to idea JEDNEGO ZDROWIA. Podkreśla ona istotę i znaczenie wzajemnych relacji i zależności między zdrowiem ludzi, dobrostanem zwierząt i kondycją środowiska naturalnego.

Niech tematyka zdrowotna stanie się głównym hobby w naszych rodzinach!

prof. nadzw. dr hab. n. med. Anna Głowacka
Stanisław Kolbusz – Prezes Stowarzyszenia Ekosystem-Dziedzictwo Natury
Inicjatorzy i współorganizatorzy spotkania

Godz 9 00- 11 00 Józef Krop ( Kanada)-Rola kwasu żołądkowego w zapobieganiu chorobom.
11 00- 11 30 przerwa
11 30 - 11 45 koncert Artura Thomasa - Fletnia Pana
11 45- 13 15 Profesor Walentyna Nikołajewna Burkowa ( Rosja) - Rola jelit w utrzymaniu zdrowia. Dowiedz się, co lubią twoje jelita.
13 15 - 13 45 przerwa
13 45 - 14 00 koncert Artura Thomasa - Fletnia Pana
14 00- 15 30 Jerzy Zięba - Świadomy pacjent - pierwszy krok do skutecznej profilaktyki zdrowia

Cena bileu: 30 zł, seniorzy 15 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Kultury Zdrowia Pełnia Zdrowia

Niestety nie jestem zadowolona z tego przedsięwzięcia. Było sporo niedociągnięć organizacyjnych. Prelegenci ok. w Pierwszym przypadku było nieco nudno. Nic nowego nie wniósł prelegent . Pozostałe 2 były ciekawe.
Super spotkanie z P. Ziębą. Proszę o częstszą organizację spotkań z tym panem. Rewelacja, dużo pożytecznych informacji.

Polecane z kategorii inne