transmisje on-line

French Sweet Story - Francuskie Makaroniki Level 2 ONLINE

transmisje on-line

French Sweet Story - Francuskie Makaroniki Level 2 ONLINE

French Sweet Story - Francuskie Makaroniki Level 2 ONLINE - Bilety na transmisje online

Zapraszamy wszystkich miłośników słodkości na kolejną część warsztatów z pieczenia francuskich makaroników - French Sweet Story 2 - Francuskie Makaroniki Level 2!

Makaroniki to malutkie, śliczne, eleganckie i rozpływające się w ustach ciasteczka prosto z Paryża. Tym razem przeniesiemy je na wyższy level!

Makaroniki nie bez powodu nazywane są najtrudniejszymi ciastkami świata... sztuka ich przygotowywania jest bardzo czasochłonna i wymaga ogromnej precyzji, jednak patrząc na efekty zapominamy o całym trudzie!

Opanowanie sztuki ich przygotowania może być sporym wyzwaniem, ale pod okiem naszego słodkiego eksperta - Asi Banad, to co niewykonalne staje się możliwe! Jeżeli marzycie o francuskiej dekadencji i przysmakach z paryskich cukierni, a także chcielibyście zamienić się na chwilę w pâtissier to zapraszamy na warsztaty z Asią Banad z pracowni „POSYPANE”. Asia zdradzi sekrety przygotowywania perfekcyjnych makaroników na bazie bezy szwajcarskiej, a także odkryje przed Wami niezwykłe połączenia smakowe.

Tym razem na warsztatach przygotujemy makaroniki w DWÓCH wersjach kolorystycznych i w dwóch wersjach smakowych, tym razem lekkich i ... kwiatowych! Dowiecie się w jakiej temperaturze najlepiej wykonać ciasto, jak je piec. Poznacie także jej sposoby na idealny ganasz i sprawdzone porady na kremy, którymi będziemy je nadziewać! :)

Będzie to wspaniała zabawa! Zapraszamy serdecznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje French Sweet Story - Francuskie Makaroniki Level 2 ONLINE

Brak recenzji

Polecane z kategorii transmisje on line