inne

Gala Zespołu Tanecznego SKAZA

inne

Gala Zespołu Tanecznego SKAZA

Gala Zespołu Tanecznego SKAZA - Bilety

Serdecznie zapraszamy na coroczną Galę Zespołu Tanecznego SKAZA, która odbędzie się w sobotę i niedzielę, 28 i 29 września o godz. 17.00 na sali widowiskowej RCK RDK, ul. Chopina 21.

Gala jest podsumowaniem sezonu artystycznego 2018/2019 oraz jubileuszem 8 lat działalności zespołu. Podczas gali zaprezentują się wszystkie grupy taneczne SKAZY. Będzie można zobaczyć finalistów Mistrzostw Polski oraz vice mistrzów Polski Międzynarodowej Federacji Tańca WADF. Tradycyjnie nie zabraknie licznych niespodzianek.

Zespół Taneczny SKAZA z Raciborza został założony we wrześniu 2011 roku w Raciborskim Centrum Kultury. Instruktorami, choreografami i opiekunami zespołu są: Manuela Krzykała oraz Denis Chory, obecny Mistrz Polski WADF. W ostatnim sezonie zespół wspierała również Paulina Mikulska oraz Dariusz Moc i Joanna Sokołowska, prowadzący zajęcia akrobatyczne.

Zespół obecnie składa się z solistów oraz kilkunastu grup , w których tańczy ponad 200 tancerzy od 5 do 45 roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak: taniec klasyczny, taniec jazzowy, taniec współczesny, street dance. Zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach oraz turniejach tanecznych. Bierze również udział w licznych pokazach, eventach, warsztatach itp. Od br. zespół należy do Międzynarodowej Federacji Tańca WADF.

SKAZA to nie tylko zespół taneczny to styl życia, pasja, energia, miłość do tańca, przyjaźnie i wielka SKAZ- owa rodzina.

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina +''.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Zespołu Tanecznego SKAZA

Rewelacja! Super zdolne dzieci, profesjonalne przygotowanie gali.
Wspaniały występ, warto pokazać część występu szkołom rano.Dużo pracy, a mało ludzi może to widowisko obejrzeć. Wysoki poziom przygotowania.Podziwiam życzę sukcesów.
Było super!
Energia super!!!
Wspaniały występ!!!Jak zawsze, a nawet w tym roku jeszcze lepszy!Widać że dzieci wraz z intruktorami ciężko pracują i wkładają całe swoje serce w taniec!Tylko tak dalej!!!Bardzo dziękujemy za piękne i wzruszające chwile w sobotnie i niedzielne popołudnie.Jesteśmy zawsze z Wami i tak już pozostanie!Zyczę wielu sukcesów i pozdrawiam serdecznie!!!
Co mogę powiedzieć, czułem się jakbym na żywo oglądał występy typu Mam Talent czy You Can Dance. Rewelacja.
Pięknie zorganizowana gala, występy wszystkich grup tanecznych zaprezentowały wysoki poziom.
Świetne widowisko :)

Polecane z kategorii inne