inne

Głębokie źródła siły osobistej – warsztat ustawień hellingerowskich

inne

Głębokie źródła siły osobistej – warsztat ustawień hellingerowskich

Głębokie źródła siły osobistej – warsztat ustawień hellingerowskich - Bilety

Głębokie źródła siły osobistej – warsztat ustawień hellingerowskich

26 maja (sobota), g. 12.30 – 14.30, sala 008, budynek A

Ustawienia hellingerowskie są pogłębioną metodą terapii i transformacji osobistej, a subtelny, pogłębiony poziom rzeczywistości, na jakim poruszają się, pozwala odnaleźć porządek w naszym wnętrzu, w relacjach międzyludzkich, w funkcjonowaniu ciała.

Zakres tematów możliwych do uzdrowienia za pomocą tej metody jest bardzo szeroki: od tematów skomplikowanych stanów wewnętrznych, trudnych emocji – lęków, depresyjności, agresji, przez tematy układów międzyludzkich, naszych ważnych relacji rodzinnych, partnerskich, do tematów zdrowia, objawów chorobowych, a także kwestii rozwoju osobisto–zawodowego czy nawet funkcjonowania firm i organizacji.
Na warsztacie zaprezentowane zostaną praktyczne zastosowania ustawień, uczestnicy będą mogli doświadczyć pracy w polu informacyjnym, a chętne osoby przepracować własne tematy i dotrzeć do głębokich wewnętrznych zasobów, zarówno osobistych, jak i rodowych.
Warsztat prowadzony jest atmosferze bezpieczeństwa i spokoju, głęboki profesjonalizm gwarantuje profesjonalizm prowadzącej.

Agnieszka Gąsierkiewicz - psycholog z wieloletnim doświadczeniem w klasycznej pracy klinicznej, a także ponad 15-letnią praktyką w pracy z ustawieniami hellingerowskimi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Głębokie źródła siły osobistej – warsztat ustawień hellingerowskich

Jestem zachwycona. W przyszłym roku napewno będę uczestniczyć w wybranych warsztatach.

Polecane z kategorii inne