inne

HAWAJE na WILANOWIE

inne

HAWAJE na WILANOWIE

HAWAJE na WILANOWIE - Bilety

Intencją organizatorów jest stworzenie atmosfery, która da możliwość przybliżenia kultury oraz kuchni hawajskiej. Z drugiej strony będzie to znakomita okazja do integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Podczas warsztatów Bogusław Szedny podzieli się inspirującą historią o Hawajach z perspektywy Polaka, który spędził na Wyspach ponad dwa lata. W pierwszym roku „taplał się w luksusach", po czym wydał wszystkie pieniądze i drugi rok stał się bezdomny mieszkając na plaży w namiocie. Co ciekawe za sąsiadów miał hollywoodzkie gwiazdy jak Julia Roberts czy Pierce Brosnan. Podczas swojej prelekcji Bogusław podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi życia na Wyspach oraz opowie o mentalnych zmianach, których tam doświadczył. Po wielu latach spędzonych w rolach dziennikarza i biznesmena - Hawaje dały mu lekcję pokory, czego efektem była pozytywna życiowa transformacja.

Akcenty dotyczące życia na Hawajach będą przeplatane tamtejszą kuchnią. Wspólnie z Michałem Plewniakiem, będziemy przyrządzać naturale Hawajskie Koktajle. A w drugiej części, przygotujemy pełne słońca wegańskie burgery.

Punktem kulminacyjnym będzie internetowe spotkanie na żywo z Hawajczykiem, który opowie nam o swojej kulturze. Będzie to znakomita okazja, aby zadać pytania komuś, kto słowo Aloha ma we krwi.

Na koniec będzie czas na Q&A oraz na integrację wśród uczestników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje HAWAJE na WILANOWIE

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne