inne

Asian Valentine Story - Azjatycka kolacja przy świecach

inne

Asian Valentine Story - Azjatycka kolacja przy świecach

Asian Valentine Story - Azjatycka kolacja przy świecach - Bilety

Walentynki to wyjątkowy czas zarówno dla par, jak i przyjaciół. Warto więc spędzić ten dzień w niezwykły sposób! <3

Wiemy, że wspólne gotowanie wywołuje w nas wiele pozytywnych emocji. To idealny sposób na miłe spędzenie czasu z najbliższymi oraz podtrzymanie romantycznego nastroju. To także wspaniała okazja do bliższego poznania się i celebrowania pięknych chwil.
Dlatego właśnie zapraszamy Was do wspólnego przygotowania walentynkowej kolacji w naszym studiu na Wilanowie!

Zamiast wieczoru w domu, wykwintną kolację możecie przygotować we dwoje, w doborowym towarzystwie i radosnej atmosferze. Każda para zasiądzie przy osobnym, pięknie udekorowanym stole, by móc celebrować ten wyjątkowym wieczór.
Zmysłowe gotowanie przy lampce wina oraz akompaniamencie klimatycznej muzyki to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć najbliższą osobę. W końcu nic nie smakuje tak wspaniale, jak własnoręcznie przygotowane dania, w które włożyliśmy serce!
Niezwykle pyszna, "comfort foodowa" kolacja składającą się z trzech dań, z pewnością rozpieści Wasze zmysły i podkręci romantyczne, walentynkowe nastroje!

W tę zaczarowaną, walentynkową kulinarną opowieść wprowadzą Was Bartosz "Snecz" Dębski oraz Asia Banad. Zapraszamy też z zagranicznymi przyjaciółmi / partnerami - Asia & Bartek z przyjemnością wytłumaczą wszystko w języku angielskim, którym płynnie się posługują:)

Zapraszamy serdecznie! <3 <3

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Asian Valentine Story - Azjatycka kolacja przy świecach

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne