Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

inne

Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy

inne

Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy

Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Poznamy historię od samego początku istnienia grodu, aż do momentu, gdy do do zamku w Leśnicy wkracza hrabia von Forno. Historia, legendy i dawne opowieści przekazywane będą w akompaniamencie instrumentów z X wieku. Przewodnicy Anna i Włodzimierz Ranoszek zabierają nas w nocną podróż po zamku w Leśnicy z legendami i niezwykłymi opowieściami.

Podczas zwiedzania przejdziemy przez mroki zamkowych podziemi, przez komnaty i sale zamkowe, aż na sam strych oświetlając sobie drogę tylko wątłym światłem latarek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy

Świetnie zorganizowane wydarzenie, piękne miejsca. Przewodnik mimo że nie zawsze mówił wyraźnie świetnie opowiadał legendy i baśnie. Jak dla mnie minus za to, że wydarzenie było za krótkie. Niecałe półtorej godziny to zdecydowanie za mało, żeby nacieszyć się wydarzeniem.
Pawełos 20.11.2022 19:00
Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy
Wrocław, 19.11.2022
Centrum Kultury "ZAMEK"
Miła atmosfera,gra na lirze uświetniła zwiedzanie, jednak za mało informacji na temat samego zamku, a szkoda.
G. 20.11.2022 15:12
Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy
Wrocław, 19.11.2022
Centrum Kultury "ZAMEK"
Dzień dobry, Henryk Brodaty w ciekawy sposób przedstawiał dzieje zamku i jego mieszkańców, urozmaicił zwiedzanie zapraszając muzyką i śpiewem do dawnych czasów ale zabrakło mi w tym zwiedzaniu większej ilości informacji o zamku, mam niedosyt. Byliśmy zaskoczeni kiedy przewodnik powiedział ze to koniec… Doceniam pomysł i wkład pana przewodnika jednak zamieniłabym jedno śpiewanie i granie oraz skróciła wspólne śpiewanie do słuchania historii o zamku, jego tajemnicach.
Kasia 20.11.2022 11:05
Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy
Wrocław, 19.11.2022
Centrum Kultury "ZAMEK"

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • Świetnie zorganizowane wydarzenie, piękne miejsca. Przewodnik mimo że nie zawsze mówił wyraźnie świetnie opowiadał legendy i baśnie. Jak dla mnie minus za to, że wydarzenie było za krótkie. Niecałe półtorej godziny to zdecydowanie za mało, żeby nacieszyć się wydarzeniem.

    Pawełos 20.11.2022 19:00


  • Dzień dobry, Henryk Brodaty w ciekawy sposób przedstawiał dzieje zamku i jego mieszkańców, urozmaicił zwiedzanie zapraszając muzyką i śpiewem do dawnych czasów ale zabrakło mi w tym zwiedzaniu większej ilości informacji o zamku, mam niedosyt. Byliśmy zaskoczeni kiedy przewodnik powiedział ze to koniec… Doceniam pomysł i wkład pana przewodnika jednak zamieniłabym jedno śpiewanie i granie oraz skróciła wspólne śpiewanie do słuchania historii o zamku, jego tajemnicach.

    Kasia 20.11.2022 11:05


Polecane z kategorii inne