kabaret

Instrukcja obsługi faceta

kabaret

Instrukcja obsługi faceta

Instrukcja obsługi faceta - Bilety na kabaret

Aplauz Show „Instrukcja Obsługi Faceta” to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET.
Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN.

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie?

Lejdis Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

Panowie Pytacie „ Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona?” (masz wrażenie że już wszytko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić.

Aplauz Show poprowadzi Grzegorz Kordek tym razem EKSPERT w roli SHOWMANA

Znany w Polsce i za granicą jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci.
Specjalista w ds. diversity & inclusion w organizacji.
Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety.

Autor książek z zakresu psychologii płci, zarządzania różnorodnością komunikacji miedzy płciowej oraz rozwoju osobistego.
Od ponad 10 lat, prelegent na seminariach i konferencjach.
Na jego seminariach i wykładach w ciągu ostatnich 8 lat było ponad 200 000 osób.

Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe.

Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane.

Mentor, coach, trener, ekspert komunikacji między płciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. W pracy trenerskiej zawsze pokazuje kontekst praktycznego wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Instrukcja obsługi faceta

Jako jedyny facet, na sali , twierdzę że było Ok 🙂
Całkiem przyjemny stand up z nutką humoru
OverAnna 20.09.2019 15:29
Niestety ogromne rozczarowanie. Spodziewałam się lekkiego i zabawnego przedstawienia tematu....prowadzący starał się, aby tak było, ale niestety nie wychodziło mu to. Miałam wrażenie, że zebrał w jedną całość wielokrotnie powtarzane w Internecie i na spotkaniach anegdoty i żarty, które wiele osób już nie śmieszą. Występ trwał 1h15min, ale to wiem tylko z opowieści koleżanek, które zotały, bo było mi niezręcznie wyjść w trakcie występu. Ja natomiast już po godzinie opuściłam ten nieśmieszny, a często żałosny w moim odczuciu, występ.
miło, wesoło ale niedosyt, za dużo 'reklamy'swoich innych warsztaów. denerwujące, gdy prowadzący zerka co 10 min.na zegarek...
Karolina 25.03.2019 08:48
Interesujacy występ.
dość słabe
nikitabea55 02.05.2014 15:46

Polecane z kategorii kabaret