inne

Inwazja Klaunów - I europejski festiwal klaunady

inne

Inwazja Klaunów - I europejski festiwal klaunady

Inwazja Klaunów - I europejski festiwal klaunady - Bilety

Już 3 października w byłym ZOO Markecie (obecnie zmieniającym się w Circus Market) przy al. Solidarności 55 na warszawskiej Pradze-Północ odbędzie się jarmark cudów, dziwów i wszystkiego, co w mieście dziwne, szalone i baśniowe oraz I Europejski Festiwal Klaunady.

Na zaproszenie organizatorów Fundacji Zakochana Warszawa i Domu Kultury Praga na dziką stronę Wisły mieli przyjechać goście z zagranicy w tym niesamowity Cirque deu Soleil. Niestety przez pandemię cyrk ten zbankrutował, ale za to w Circus Markecie będzie można podziwiać talenty polskich artystów cyrkowych, teatralnych i muzycznych.

W baśniowej krainie Cirkus Marketu podróżująca pieszo za artystami publiczność stanie się częścią magicznego świata. Będzie można podziwiać talenty polskich artystów Warszawskiego Cyrku Magii i Ściemy, m. in. Krzysztofa Kostery, Jagody Stanasiuk, Macieja Czarskiego, Antoniego Borodziuka, Pauli Kinaszewskiej, Bartłomieja Woźniaka, Mai Łukomskiej i Czesława Mozila oraz gwiazdy specjalnej (niespodzianka).
Uczestników klaunady po świecie magii i ściemy prowadzić będą klauni: Doktor Plaga – pilnujący reżimu sanitarnego, Rusałek – właściciel miejskich plaż, Popelina – matka klaunów, Głupawka, Wróżka Luna, Kontorsjusz – Superklaun, maleńki Julinek, Pan Głód oraz tajemnicza i niesamowita Syrenka Warszawska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Inwazja Klaunów - I europejski festiwal klaunady

Bylo wspaniałe. 5 lernia Corka byla zachwycona:)
oto recenzja:) https://kuglarstwo.pl/smiej-sie-pajacu/

Polecane z kategorii inne