inne

Iran. Od Morza Kaspijskiego do Zatoki Perskiej

inne

Iran. Od Morza Kaspijskiego do Zatoki Perskiej

Iran. Od Morza Kaspijskiego do Zatoki Perskiej - Bilety

Agnieszka Muzińska: Mój miesięczny pobyt w Iranie był pełen wyzwań- tych, które postawiłam sobie jeszcze przed wyjazdem, jak zdobycie Demawendu (5671 m n.p.m.), bieganie po piaszczystych wydmach, dotarcie do irańskich wysp w Zatoce Perskiej, ale i tych, które pojawiły się w drodze- spróbowanie mięsa wielbłąda, jazda autostopem, nocleg w jaskini czy zjedzenie każdego możliwego rodzaju ciastka. Czy wszystkie zakończyły się sukcesem?
Podczas pokazu będziemy błądzić po uliczkach pustynnych, a także górskich miast i wiosek, zaglądać w zaułki bazarów i meczetów, próbować podejrzeć zrobione z milionów lustrzanych odłamków zdobienia wnętrz świątyń, do których niewierni nie mają wstępu, podziwiać różnorodność pustyń, liczyć wszystkie kolory napotkanych po drodze skał i próbować zaprzyjaźnić się ze… Stefanem.
O tym, jaki Iran jest naprawdę, czego możemy Irańczykom zazdrościć, a czego współczuć oraz czemu warto wybrać się do kraju, który nosi piętno “tego złego” i gdzie oblicza ajatollahów patrzą zawsze gniewnym wzrokiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Iran. Od Morza Kaspijskiego do Zatoki Perskiej

Bardzo fajny pokaz, ciekawie przedstawione slajdowisko.
Ciekawy wyklad. Interesujacy prelegent.
Ciekawe opowiadanie, odpowiednia dlugosc watkow, budowanei napiecia, realistyczne zdjecia. Przygotowanie techniczen mogloby sie odbyc przed pokazem aby nie tracic na to czasu, po za tym bardzo ciekawy wyklad.

Polecane z kategorii inne