inne

Jak programować swoją rzeczywistość - Warsztaty

inne

Jak programować swoją rzeczywistość - Warsztaty

Jak programować swoją rzeczywistość - Warsztaty - Bilety

Jak programować swoją rzeczywistość

26 maja (sobota), 14.00 – 16.00, sala 117, budynek A

"Wolność pochodzi z wnętrza" jak wyraził się Frank Lloyd Wright. Większość ludzi lubi czasem ponarzekać na rząd, polityków, rodzinę i zdrowie, ale czy zdają sobie oni sprawę z faktu, iż wszystkie zaistniałe w życiu sytuacje są podświadomymi wyborami? Jaką moc materializacji mają słowa? Jak myśli wpływają na życie? Jak projektować otaczającą człowieka rzeczywistość?

Podczas warsztatu uczestnicy otrzymają zestaw inspirujących narzędzi do transformacji życia, dowiedzą się jak skutecznie afirmować. Prowadząca opowie czym jest matryca krystaliczna, jak przekształcać pola morfogeniczne, transformować karmiczne zanieczyszczenia i powiązania, wykonywać mentalne oraz energetyczne odcięcia się od toksycznych osób oraz skutecznie zabezpieczać się energetycznie.

Paulina Magdalena Moskalik - Spiritual Coach, blogerka, YouTube'rka, obenautka astralna i psychotroniczka. Od 2010 roku lat zajmuje się coachingiem duchowym z wykorzystaniem numerologii, astrologii, radiestezji i kart anielskich poczynając od bloga Coaching Sztuką Wyobraźni na kanale You Tube kończąc. W 2013 roku jako studentka informatyki w Krakowie opracowała autorską metodę autoterapii Coaching Binarny celem programowania tak zwanego "ludzkiego przeznaczenia", a dokładnie matryc mentalnych w oparciu o schematy programowania matryc komputerowych. Od 2014 roku wynalazczyni protect card - odpromienników, produkowanych z wyselekcjonowanych kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Od 2015 roku w gabinecie terapeutycznym w Bielsko-Białej za pomocą terapii kamertonowych oraz całokształtu pozyskanej wiedzy pomogła dziesiątkom osób po traumatycznych przeżyciach powrócić do stanu równowagi psychofizycznej, odnaleźć sens oraz cel życia i wydobyć z siebie nieznane dotąd pokłady wiary w siebie. Jako spiritual coach ma na swoim koncie You Tube 10000 subskrybentów, których z każdym kolejnym nagraniem prowadzi na ścieżce rozwoju duchowego do osiągnięcia stanu pełnej odpowiedzialności za siebie, swoje życie i osobiste przeznaczenie. Może się pochwalić skutecznymi sesjami osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu, seksu, którym pomogła całkowicie porzucić nałogi, zmienić styl życia i odnaleźć swoje wyjątkowe, niepowtarzalne miejsce w społeczeństwie i wszechświecie. Twórczyni 3-stopniowych Kursów Psychotronicznych. Prywatnie: pełnowartościowa kobieta, partnerka oraz matka nastoletniej aktywistki społecznej. Na co dzień wegetarianka, pasjonatka zdrowego stylu życia, motocykli i sportów siłowych. Od 2013 roku rezydentka kanaryjska, podróżująca nieustannie po Ziemi podążając za głosem swego dzikiego, nieujarzmionego serca...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jak programować swoją rzeczywistość - Warsztaty

Kto nie był niech żałuje :)
Palinka169 27.05.2018 21:37
Mnóstwo unikalnej treści, otwarte, szerokie horyzonty, wysoka energia, kompetencja i zastosowanie we własnym życiu. To tylko kilka z epitetów którymi mogę opisać ten wykład i Paulinę Moskalik. Gorąco polecam.

Polecane z kategorii inne