inne

Japonia - kraj dziwniejszy niż wszystkie

inne

Japonia - kraj dziwniejszy niż wszystkie

Japonia - kraj dziwniejszy niż wszystkie - Bilety

Stowarzyszenie "Klub Szalonego Podróżnika" zaprasza na spotkanie z Dominiką Brzezińską.

Z powodu swej odmienności obyczajowej i zawiłej historii Japonia zarówno odpycha jak i czaruje, gromadząc coraz większe rzesze miłośników Dalekiego Wschodu i przeciwników bezkompromisowej polityki rządu. Geograficzna izolacja pozwoliła mieszkańcom stworzyć unikatową w skali świata kulturę, która mimo swojej bezwzględności działa hipnotyzująco. O codziennym życiu i podróżowaniu w Kraju Kwitnącej Wiśni opowie Dominika Brzezińska, stażystka Uniwersytetu Tokijskiego, autorka blogu tealover.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Japonia - kraj dziwniejszy niż wszystkie

Świetne spotkanie, bardzo ciekawie i konkretnie opowiadane :]
Prezenterka bardzo dobrze przygotowana i ciekawie opowiadajaca o swojej podrozy po Japonii.
Bardzo przyjemne spotkanie, na którym dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o Japonii. Prelegentka była świetnie przygotowana i opowiadała w bardzo ciekawy, ale i uporządkowany sposób. Cieszymy się, że wzięliśmy udział w tym wydarzeniu.:)
miła, ciekawa prowadząca, można było dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy na temat Japonii z punktu widzenia osoby, która rzeczywiście spędziła tam mnóstwo czasu i poświęciła sporo uwagi zgłębianiu wiedzy na temat kultury japońskiej. wszystko poparte trafnymi zdjęciami, nawiązującymi do omawianych kwestii
świetna organizacja i prezentacja :) dziękuję i proszę o więcej takich wydarzeń :)

Polecane z kategorii inne