inne

KLUB MIŁOŚNIKÓW GÓR - Narciarstwo wysokogórskie i ultra biegi górskie

inne

KLUB MIŁOŚNIKÓW GÓR - Narciarstwo wysokogórskie i ultra biegi górskie

KLUB MIŁOŚNIKÓW GÓR - Narciarstwo wysokogórskie i ultra biegi górskie - Bilety

KLUB MIŁOŚNIKÓW GÓR zaprasza na spotkanie z Waldemarem Czado - będzie o narciarstwie wysokogórskim i biegach górskich na długich dystansach, ale też o górskiej fotografii.

W programie spotkania: diaporamy z przejść narciarskich (skiturowych) w Bieszczadach, Tatrach, Alpach i Karpatach Wschodnich. Omówienie tras, opowieści dotyczące narciarstwa wysokogórskiego i startu w biegach górskich na długich dystansach . Rozmowy o fotografii górskiej. Będzie też prezentacja przewodnika skiturowego „Polskie góry na narach 01” którego Waldemar Czao jest współautorem(przewodnik zdobył tytuł Książka Górska Roku 2018 w kategorii przewodniki, poradniki, monografie podczas Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju 2018:http://www.ksiazkigor.pl/produkt,polskie-gory-na-nartach--przewodnik-skiturowy-01-,1174.html). Prezentacja i omówienie przykładowego sprzętu skiturowego.

Waldemar Czado - rocznik 1958 - nauczyciel, ratownik Bieszczadzkiej Grupy GOPR. Pasjonat narciarstwa, fotografii, górskich wędrówek i biegów górskich na dystansach ultra. Jego ulubioną porą roku jest zima. W Bieszczadach i w Beskidzie Niskim był na nartach „prawie wszędzie”. Wielokrotnie z sukcesami brał udział w zawodach w narciarstwie wysokogórskim. Uczestnik wielu przejść skiturowych w Alpach i Karpatach Wschodnich. Za namową przyjaciół udostępnił swoje zdjęcia publiczności. Prezentował je w formie wystaw Karpaty Wschodnie, Pory roku w górach oraz diaporam m.in. podczas Festiwalu Filmów Górskich w Ustrzykach Dolnych i Lądku Zdroju. Jest współautorem albumów i zdjęć do przewodników: Czarnohora, Atlas Gór Polskich, Panoramy Gór Polski, Polskie góry na nartach. Członek Fototoklubu RCKP Krosno. Popularność przyniósł mu fotograficzny blog Pejzaże Karpackie, II nagroda w konkursie Blog Roku 2005, obecnie dostępny pod adresem: www.pejzaz.czado.com.

Wstęp to jedyne 10 zł.

Dzieci, uczniowie i studenci - WSTĘP WOLNY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB MIŁOŚNIKÓW GÓR - Narciarstwo wysokogórskie i ultra biegi górskie

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne