inne

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Marek Pindral - "W cieniu minaretów - Oman"

inne

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Marek Pindral - "W cieniu minaretów - Oman"

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Marek Pindral - "W cieniu minaretów - Oman" - Bilety

Podczas spotkania posłuchamy orientalnej opowieści Marka Pindrala, który spędził w Omanie ponad 1001 dni i nocy, opowieści splecionej z wielu wątków. Poznamy Arabów, którzy rwali na strzępy polski opłatek oraz takich, którzy z radością się nim łamali, zapraszając potem Marka na modły do meczetów, które w Omanie potrafią latać niczym dywany.
Marek Pindral - z wykształcenia filolog angielski, choć obecnie częściej podróżuje niż "filologuje". Autor pokazów multimedialnych, wystaw fotograficznych, artykułów w m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Poznaj Świat", "Globtroterze". Przetłumaczył na język polski rozważania jednego z hinduskich awatarów, w którego aśramie spędził kilka tygodni. Odwiedził kilkadziesiąt krajów, zamieszkując na dłużej w Wielkiej Brytanii, Chinach i Omanie.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Marek Pindral - "W cieniu minaretów - Oman"

M. Pindral jak zwykle zahipnotyzował swoją opowieścią. W niezwykle ciekawy sposób opowiedział swój pobyt w Omanie przybliżając nam jego kulturę, zwyczaje... zycie codzienne
Zdjęcia nie prezentowały nic zaskakującego, a prowadzący rzucał niesmaczne żarty.
Było to moje drugie spotkanie z Markiem Pindralem. Sposób snucia opowieści, dobór zdjęć , muzyki znakomity. Kwalifikuję w I lidze spotkań przygotowanych przez Klub Podróżnika.
Bardzo ciekawe.
Pan Marek opowiadał o Omanie żywo i z werwą przy pełnej sali. Wzbudził zainteresowanie słuchaczy . Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, do których bym nie dotarł. Dziękuje za miły wieczór.
Niesamowicie ciekawy kraj i pięknie opowiedziane historie.

Polecane z kategorii inne