inne

Klub Miłośników Gór: Narciarstwo wysokogórskie i biegi ultra.

inne

Klub Miłośników Gór: Narciarstwo wysokogórskie i biegi ultra.

Klub Miłośników Gór: Narciarstwo wysokogórskie i biegi ultra. - Bilety

KLUB MIŁOŚNIKÓW GÓR zaprasza na spotkanie z Waldemarem Czado - będzie o narciarstwie wysokogórskim i biegach górskich na długich dystansach, ale też o górskiej fotografii.

Bilet na spotkanie to jedyne 10 zł
Dzieci, uczniowie i studenci - wstęp wolny!

W programie: diaporamy z przejść narciarskich (skiturowych) w Bieszczadach, Tatrach, Alpach i Karpatach Wschodnich. Omówienie tras, opowieści dotyczące narciarstwa wysokogórskiego i startu w biegach górskich na długich dystansach. Rozmowy o fotografii górskiej. Będzie też prezentacja przewodnika skiturowego „Polskie góry na narach 01”: http://www.ksiazkigor.pl/produkt,polskie-gory-na-nartach--przewodnik-skiturowy-01-,1174.html). Prezentacja i omówienie przykładowego sprzętu skiturowego.

Waldemar Czado - rocznik 1958 - nauczyciel, ratownik Bieszczadzkiej Grupy GOPR. Pasjonat narciarstwa, fotografii, górskich wędrówek i biegów górskich na dystansach ultra. Jego ulubioną porą roku jest zima. W Bieszczadach i w Beskidzie Niskim był na nartach „prawie wszędzie”. Wielokrotnie z sukcesami brał udział w zawodach w narciarstwie wysokogórskim. Uczestnik wielu przejść skiturowych w Alpach i Karpatach Wschodnich. Swoje wystawy "Karpaty Wschodnie", "Pory roku w górach" oraz diaporamy prezentował m.in. podczas Festiwalu Filmów Górskich w Ustrzykach Dolnych i Lądku Zdroju. Jest współautorem albumów i zdjęć do przewodników: "Czarnohora", "Atlas Gór Polskich", "Panoramy Gór Polski", "Polskie góry na nartach". Członek Fototoklubu RCKP Krosno. Popularność przyniósł mu fotograficzny blog Pejzaże Karpackie (II nagroda w konkursie Blog Roku 2005, obecnie dostępny pod adresem: www.pejzaz.czado.com).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Miłośników Gór: Narciarstwo wysokogórskie i biegi ultra.

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne