inne

Klub Obieżyświatów - Andrzej Kozłowski, Maciej Mizgajski i Michał Rogacki - "Chinese motorbike expedition - wyprawa dookoła jeziora Wiktorii"

inne

Klub Obieżyświatów - Andrzej Kozłowski, Maciej Mizgajski i Michał Rogacki - "Chinese motorbike expedition - wyprawa dookoła jeziora Wiktorii"

Klub Obieżyświatów - Andrzej Kozłowski, Maciej Mizgajski i Michał Rogacki - "Chinese motorbike expedition - wyprawa dookoła jeziora Wiktorii" - Bilety

Trzech facetów po czterdziestce odreagowuje co jakiś czas korporacyjne stresy wyruszając na ekspedycje w dzikie rejony Afryki równikowej. Po Kamerunie (Aztorin Expedition to wyprawa wyróżniona na festiwalu Kolosy), odwiedzili już Tanzanię, Kenię, Ugandę oraz Gabon.

"Dolecieliśmy do Nairobi, motory kupiliśmy w Arusha w Tanzanii za około 1000 Euro, przytoczyliśmy do nich sakwy rowerowe Crosso wzięte z Polski i ruszyliśmy w drogę. Jeden nie miał prawa jazdy na motor i prawie nie jeździł, drugi zrobił prawko 20 lat temu i potem nigdy już na motor nie wsiadł, trzeci miał kiedyś CZte, ale to było dawno, dawno temu." Ruszyli, aby objechać jezioro Wiktorii docierając po drodze do Jeziora Turkana i góry Ruwenzori. Przejechali przez Tanzanię, Kenię, Ugandę. Na pustyni gubili szlak, koła zakopywały się w piasku, w górach przewracali się na kamienistych ścieżkach, spychały ich na pobocze ugandyjskie autobusy, pękały linki, dziurawiły się opony... ot moto rzeczywistość. W najbardziej nieoczekiwanym momencie swej podróży, spotkali pod afrykańskim niebem... Billa Clintona :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Obieżyświatów - Andrzej Kozłowski, Maciej Mizgajski i Michał Rogacki - "Chinese motorbike expedition - wyprawa dookoła jeziora Wiktorii"

prowadzący przeprowadzili b. ciekaw pokaz, dynamiczny ze zdjęciami i pokazem filmów. Prelekcje organizowane w DK ,,Pod lipami są zawsze ciekawsze od tych prezentowanych w innych miejscach.
miło i wesoło , 2 godziny ciekawych opowieści
Jak zwykle super prezentacja.
Dramat. Nuda, zero informacji krajo lub kulturoznawczych. Taki pokaz zdjęć na grilla na działce dla znajomych jak to panowie byli sobie w dalekiej Afryce. Nieprzygotowani, zagubieni, z dennym żartem i nieudolną improwizacją. Nie polecamy.
Ciekawa prezentacja. Opowieści z dużą dozą dobrego humoru.
prelekcja b. fajna i ciekawa, ale gdyby tempo mówienia było trochę szybsze, pewnie zobaczylibyśmy więcej. Ola
Fantastyczna prezentacja i świetny sposób jej prowadzenia. Chłopaki, uśmiałam się setnie i bawiłam wyśmienicie;) dziekuję

Polecane z kategorii inne