inne

Klub Obieżyświatów: "Gruzja-Mój Drugi Dom" Magdalena Konik

inne

Klub Obieżyświatów: "Gruzja-Mój Drugi Dom" Magdalena Konik

Klub Obieżyświatów: "Gruzja-Mój Drugi Dom" Magdalena Konik - Bilety

"Kiedy pierwszy raz pojechałam do Gruzji nie sądziłam, że zabawię tam na dłużej. Zakochałam się w tym kraju na tyle, że po czwartej podróży postawiłam wszystko na jedną kartę i przeprowadziłam się do Tbilisi. Ale mieszkanie w kraju, gdzie jeszcze niedawo trwała wojna nie jest łatwe. Zwłaszcza dla samotnej, choć upartej kobiety, która ma inną mentalność, podejście do mężczyzn, do pracy i nie jest cierpliwa."
Zapraszam na opowieść o kraju, który stał się moim drugim domem. Na spotkanie z ludźmi, których poznałam - uchwyconych na fotografiach. Na wyciszenie się wśród górskich szczytów, których piękna nie odda żadne zdjęcie.
Magdalena Konik - studentka Katowickiej Szkoły Fotograficznej FOTOEDUKACJA, członek Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK w Chorzowie, Członek Grupy Fotograficznej NaTeChwile. Od lipca 2015 kolejna Polka, która związała się prywatnie i zawodowo z Gruzją i idąc za głosem serca zamieszkała w Tbilisi. Publikowała zdjęcia w mediach i prasie polskiej oraz gruzińskiej. Obecnie jako freelancer współpracuje jako fotoreporter dla Georgian Journal i Institute for War and Peace Reporting.

Współorganizatorem spotkania jest Poznański Klub Podróżnika.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Obieżyświatów: "Gruzja-Mój Drugi Dom" Magdalena Konik

Byłam przekonana, że będzie to opowieść o Gruzji, jej kulturze, ludziach. A tymczasem odniosłam wrażenie, że więcej było o fotografowaniu przez prelegentkę niż o kraju który przedstawiała. Trochę się zawiodłam.
Bardzo ciekawe spotkanie. Wiele się dowiedziałam oraz nauczyłam. Dla mnie wygodniej byłoby zorganizować spotkanie w centrum miasta, ale rozumiem, że w Domu Kultury jest to dla Państwa wygodniejsze :) Całe szczęście miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum.
Bardzo rozczarowałam się występem pani Magdy - miało być o Gruzji, a było o niej samej.
Występ zdecydowanie warty obejrzenia choć Pani Magdalena kładła zbyt duży nacisk na swoją osobę.
Na portalu Facebook wydarzenie promowane było jako drugie spotkanie o Gruzji, co sugerowałoby prezentację nowych wątków i zagadnień związanych z Gruzją. Niestety wraz ze znajomymi odnieśliśmy wrażenie, że to bardziej opowieść pt. "Ja i moje przygody w Gruzji", niż faktyczna prezentacja uroków i ciekawostek związanych z krajem. Na domiar złego prezentacja była powtórzona słowo w słowo z tym, co przedstawione było za pierwszym razem. Szkoda.

Polecane z kategorii inne