Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

inne

Magia Iluzji - Marcin Gogołowicz

inne

Magia Iluzji - Marcin Gogołowicz

Magia Iluzji - Marcin Gogołowicz - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kiedy coś wydaje się niemożliwe… to znaczy, że źle patrzysz. Ale im bardziej się przyglądasz, tym łatwiej Cię oszukać.
Myślisz, że już się nie da Ciebie zaskoczyć, aż tu nagle… na Twoich oczach stół zaczyna latać, a przedmioty zaczynają znikać. Magia? Iluzja? Na pewno jedyne w swoim rodzaju przedstawienie, które odkrywa tajemnice fascynującego świata abstrakcji.

Pokaz magii i iluzji w wykonaniu Marcina Gogołowicza to niezapomniane widowisko, które przede wszystkim bawi i zadziwia. Show odbywa się w swobodnej atmosferze w taki sposób, aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów. Iluzjonista czaruje wśród dzieci, a część trików dzieje się w ich dłoniach. Na twarzach widzów nieustannie rysuje się zaskoczenie, zdziwienie i śmiech. Na to przedstawienie w szczególności zapraszamy dzieci, ale także całe rodziny. Gwarantujemy jednak, że interaktywny charakter pokazu zapadnie w pamięci każdego widza.

Marcin Gogołowicz – iluzjonista z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych. Uczestnik programu „Mam Talent” w którym usłyszał „3xTAK” . Łączy klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że występy są ciekawe, dynamiczne i bardzo zróżnicowane. To prawdziwy specjalista od iluzji kontaktowej oraz kreowania magicznej atmosfery!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Magia Iluzji - Marcin Gogołowicz

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne