inne

Magia Orientu - Show taneczne

inne

Magia Orientu - Show taneczne

Magia Orientu - Show taneczne - Bilety

Show taneczne – Magia Orientu

Daj się porwać magii tańca!

Magia Orientu to coś znacznie więcej niż pokazy tańca. Chcemy zabrać Was w podróż do orientalnych miejsc i opowiedzieć ich historię. Kolorowe stroje, cekiny, pióra i hipnotyzująca muzyka. Usiądź wygodnie i delektuj się podróżą, bez wsiadania do samolotu.

Na jednej scenie swoje siły połączą profesjonalni tancerze i amatorzy, a to wszystko po to, abyście uwierzyli, że taniec to najbardziej międzynarodowy i uniwersalny język. Język gestów, język emocji i wspaniała rozrywka dla każdej rodziny w sobotni wieczór.

Podczas naszej tanecznej podróży zwiedzicie różne klimaty taneczne, m.in: belly dance klasyczny, fuzje orientalne, tribal, ATS, klasyczny taniec indyjski, bollywood, latino.

Magiczną atmosferę będzie czarować dla Was organizatorka wieczoru, czyli Emilia Łosiewicz, wraz z zespołem Oriental Dream i uczennicami. Na scenie wystąpią też:

- Parolina i zespół Flames of Bellydance

- Zespół Tiziri Tribal Art

- Zespół Mohini Indian Dance Group

- Agnieszka Kukla

- Apsara Afsanesara

- Kunio & Pati ZouKuny - Zouk brazylijski

- Ula Jarosiewicz & zespół Miro Iło

- Bachata Ladies Styling uczennice Emilii

Magiczny wieczór poprowadzą dla Państwa siostry Głogowskie! Katarzyna Głogowska & Małgorzata Głogowska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magia Orientu - Show taneczne

Super,wspaniały wieczór
Super impreza! Gratulacje!
Występ bardzo mi się podobał a występy amatorów stały na wysokim poziomie. Barwnie i dynamicznie przebiegły pokazy taneczne a czas tak szybko minął ,że szkoda że tak wszystko krótko trwało . Pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wykonawców !!!
Występ Magia Orientu - super zabawa .
Było bardzo super. Oglądanie sprawiło nam wielką przyjemność.
Wspaniałe show. Tancerki, makijaz, fryzury, stroje, wszelkie dodatki, rekwizyty i pasja dziewczyn na najwyższym poziomie. Tylko Pan akustyk i oświetleniowiec do poprawki. Dlatego 4 gwiazdki

Polecane z kategorii inne